No to krokusy pierwsze u Ciebie, a nie u mnie.. u mnie jeszcze daleka im droga.. trzeba odmeldować Madżence Robi mapę krokusową
Zaraz jej to wkleję, mam nadzieję, że sie nie obrazisz
Takiej nie znajdziesz, chyba, że ktoś juz zerżnął nasz pomysł
Dziś był u mnie kolega, który robi nam konstrukcje (nie tylko tej szklarni, ale wogle do pracy, współpracujemy razem)... i się zastanawialiśmy, że może by faktycznie się ogłosił, że robimy takie szklarnie.. problem żaden, kwestia raczej czy się będzie opłacało Można robić duże, małe, różne...
Tu wielkość-wysokość szklarni do człowieka.. czyli do mojej mamy
jesli masz sad - to zazdroszczę, a ptaki muszą mieć co jeśc - u mnie w różnychmiejscach jest różnie mam tez zwalki śniegu - ale tez skalniak w słonecznym miejscu i inne miejsca słoneczne
Evchen wraca do mistrzowskiej formy!!! Chyba ją Stoch zmotywował!
Gosia od pół roku nie mogę się zdecydować.......
Też mam takie obserwacje. graby rosną szybciej i łatwiej je formować. Byka mam purpurea - zasłoni od strony ulicy pompę powietrza a tri color osiądzie przy tarasie kuchenntpym bo chcę nim cieszyć oczy każdego poranka Chyba przesądziłaś wybór...
Ja też i dlatego nie lubię jak nas na tak długo opuszcza!!
nom Ev może poczuje się zobowiązana częściej zaglądać
Mają talenta, oj mają!!! Kolejny głos na graby
Ula miło, że po drugim dniu pracy dajesz radę
Kupiłam u Kulasa, nie ma u Was ich punktów sprzedaży?