Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogrodowy spektakl trwa ... 20:45, 28 lut 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Mira, najlepsze życzenia imieninowe i...udanego sezonu w ogrodzie

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 20:44, 28 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Danusiu pozdrawiam dziś po niezwykle ciepłym dniu i przesylam moje pierwsze kwitnące tegoroczne, znaczy dzisiejsze

Ogrodnik Mimo Woli cd 20:41, 28 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
mira napisał(a)
Aniu bratki urocze - to moi ulubieńcy, ale musiałam je dziś pogonić bo maluszki moje krokuski rwią sie do słonka, no i dziś wystartowały - butaniczne



Twoje ??? Tegoroczne????????? No to dobrze obstawiałam pierwszy Tarnów U KOndzia też sie pojawiły kwiatuchy No to lada dzień i u mnie
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:39, 28 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...moje ...

W cieniu - zacieniona 20:33, 28 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Joku napisał(a)
Bogusiu, ależ zazieleniło się u ciebie! Gratuluję.
...Jolu...czekam na kwiaty...pozdrawiam serdecznie.
Ogród w Tarnowie 20:30, 28 lut 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry








Kwiatki i rabatki u Elizy 20:29, 28 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Kindzia napisał(a)
Gratulacje...1 000 coraz bliżej




Ha, ha... do tysiąca lata świetlne
Dziękuję za piękną różę, śliczny kolor.
Ogród w moim krwioobiegu 20:28, 28 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 78
Do góry














był nawet kawon:



to be continued...
Kondziowy Ogród :) 20:28, 28 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kondzio napisał(a)
i w przerwie patrzyłem na roślinki
kwitnące krokusy




No to krokusy pierwsze u Ciebie, a nie u mnie.. u mnie jeszcze daleka im droga.. trzeba odmeldować Madżence Robi mapę krokusową
Zaraz jej to wkleję, mam nadzieję, że sie nie obrazisz

Odmeldowałąm za Ciebie
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:28, 28 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Kondzio napisał(a)
i w przerwie patrzyłem na roślinki
kwitnące krokusy




No to krokusy pierwsze u Ciebie, a nie u mnie.. u mnie jeszcze daleka im droga.. trzeba odmeldować Madżence Robi mapę krokusową
Ogród w Tarnowie 20:27, 28 lut 2013


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Wiosenne przebudzenie Ryszarda Oby słońce częściej u Ciebie świeciło


Marzenko, nie tylko ja się przebudziłem, przyroda też czuje wiosnę i ostro rusza z wegetacją...







Kwiatki i rabatki u Elizy 20:26, 28 lut 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
Gratulacje...1 000 coraz bliżej


Ogrodnik Mimo Woli cd 20:25, 28 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Aniu bratki urocze - to moi ulubieńcy, ale musiałam je dziś pogonić bo maluszki moje krokuski rwią sie do słonka, no i dziś wystartowały - butaniczne

Ogrodnik Mimo Woli cd 20:21, 28 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ginger napisał(a)
Aniu ta szklarnia ! cudo! Przez takie widoki szukam dla siebie tylko w mniejszej wersji niż Twoja

Takiej nie znajdziesz, chyba, że ktoś juz zerżnął nasz pomysł
Dziś był u mnie kolega, który robi nam konstrukcje (nie tylko tej szklarni, ale wogle do pracy, współpracujemy razem)... i się zastanawialiśmy, że może by faktycznie się ogłosił, że robimy takie szklarnie.. problem żaden, kwestia raczej czy się będzie opłacało Można robić duże, małe, różne...
Tu wielkość-wysokość szklarni do człowieka.. czyli do mojej mamy

Kwiatki i rabatki u Elizy 20:19, 28 lut 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
I dobiłam 300 uściski
Ogrodowy spektakl trwa ... 20:16, 28 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Kondzio napisał(a)
pogoda super ja jeszcze nie dotarłem do sadu z robotą bo tam mam reszki jabłek porozrzucane po ogrodzie przez ptaki


jesli masz sad - to zazdroszczę, a ptaki muszą mieć co jeśc - u mnie w różnychmiejscach jest różnie mam tez zwalki śniegu - ale tez skalniak w słonecznym miejscu i inne miejsca słoneczne

więc hiacynty się wyrywają

Drzewa, krzewy owocowe i pnącza o jadalnych owocach 20:14, 28 lut 2013

Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 10
Do góry
Ogrodowy spektakl trwa ... 20:13, 28 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
ogarniając ścieżkę krokusową natknęlam się na goryczkę, dobrze że byla karteczka bo pewnie bym ją wyrwala, te karteczki przy maluchach to ważna rzecz



a to moje łobuziarskie chwaściki



ciemierniki coraz pewniej podnoszą glowy - choć i tak zostawia spouszczone





Ogródeczek jagody99 20:11, 28 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Nie mam takiej łąki, wiec Ci zostawię moje rabaty..
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 20:10, 28 lut 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Evchen napisał(a)

Grab(ie) doskonałe hasło do właściwego wyboru
Buk jest cudny... w pojedynczym egzemplarzu np. Purple fountain

Do Madżenki przyszedł Buk
w okieneczko puk puk puk
Panieneczka( widzi Buka
"czego Pan tu u mnie szuka
Niech pan zmiata i nie lata,
I zostawi lepiej mnie,
Bo ja Graby już wbrałam,
Panu mówię słodko "nie"
"

Powiedziała co wiedziała (Evchen chili ja) i czym prędziej odleciała



Chyba sobie na tabliczkę przy furtce wygraweruję


ewa004 napisał(a)





irena_milek napisał(a)
a ja mam ten kolor i nieustanie się zachwycam


I ja czekam na mojego Znów go przesadzę.....


Kasik polecam tego buka, wiosną cuuuuuudny!

Sebek napisał(a)


Padłem ze śmiechu . Genialne!!!!



Evchen wraca do mistrzowskiej formy!!! Chyba ją Stoch zmotywował!


Gosiniak napisał(a)
Ło matko...ale super, Madżen dokonałaś już wyboru


Gosia od pół roku nie mogę się zdecydować.......


asc napisał(a)
Buki są piękne, ale jako drzewa...a nie pociachane formy

Buka posadź sobie jako drzewo
A z grabów tnij i formuj



Też mam takie obserwacje. graby rosną szybciej i łatwiej je formować. Byka mam purpurea - zasłoni od strony ulicy pompę powietrza a tri color osiądzie przy tarasie kuchenntpym bo chcę nim cieszyć oczy każdego poranka Chyba przesądziłaś wybór...


anna_studio napisał(a)
...też jestem zwolenniczką twórczości Ev i...grabów


Ja też i dlatego nie lubię jak nas na tak długo opuszcza!!

butterfly napisał(a)


Też mi sie wierszyk podoba


nom Ev może poczuje się zobowiązana częściej zaglądać

baraga1904 napisał(a)
...zawiesiłam się na chwilę na inspiracjach grab/buk.... jestem za grabem....zdecydowanie w Twoim Madżeniowym ogrodzie...
...twórczośc literacka zachwyca....mają ludziska talenty...


Mają talenta, oj mają!!! Kolejny głos na graby

Urszulla napisał(a)
Wspaniały wierszyk przeczytałam i zmagania nad wyborem też


Ula miło, że po drugim dniu pracy dajesz radę

Ginger napisał(a)


A ja go od roku poszukuję i bez rezultatu ,a tak bardzo mi się podoba



Kupiłam u Kulasa, nie ma u Was ich punktów sprzedaży?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies