Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród przydomowy - na zmiany gotowy... 13:55, 26 lut 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry
Kwiatowo- zeszłorocznie i alfabetycznie


Aksamitkowo










Miejska ogrodniczka :) 13:51, 26 lut 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Słodziak rośnie A to ubiegłoroczne zdjęcie, z Egiptu, z rozplenicą rubrum.. przywiozłam nasiona, rozdałam dziewczynom, sama jeszcze gdzieś mam.. muszę wreszcie wysiać

195 to wymiar krótszy+dłuższy bok, bo one się składają tak na płasko, o tak:


Mój wątek... pisuję sobie prawie codziennie od 1,5 roku, trochę się naskładało Też ostatnio zajrzałam na początek, masakra jak to wyglądało, a najlepsze że uważałam że robię super, a potem ze 2x jeszcze mi się zmieniło nie wiem czy dobrze to czytać

Generalnie lubię wyszukiwać okazję, jak mam coś kupić posprawdzam wszystkie możliwości, mój M tego nie znosi - zamiast zrobić raz i porządnie, wydać kasę i mieć z głowy, to ja chodzę, szukam, porównuję, wydzwaniam...

daj znać co zamawiamy w cebulach. Miałam nie zamawiać, ale jak do spółki... to zawsze coś wynajdę

pozdrawiam!
W cieniu - zacieniona 13:50, 26 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
asc napisał(a)
Żartowałam... to nie kleome wzeszła tylko ostrogowiec ;( Obróciła się łyżeczka z napisem ... ot taki ze mnie ogrodnik.... czekam w takim razie z Wami spokojnie
Możesz wkleić siewki ostrogowca?Też coś wsiałam...jakieś zebrane nasionka i nie wiem co wyszło.. Wydaje mi się,że to siewki rodgersji...ale kto to wie...a może języczka?
Kwiatki i rabatki u Elizy 13:49, 26 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
W powietrzu już czuć wiosnę, więc wybrałam się dzisiaj na giełdę kwiatową. Kupiłam troszkę nasionek, żeby nie było, że wiosny nie czuję
Będę siała prosto do gruntu, zobaczymy co wyrośnie, bo ubiegłorocznych doświadczeniach parapetowych, nie mam na razie motywacji, żeby znów się obstawiać doniczkami, ale zobaczymy... nie zarzekam się



Z warzywami ostrożnie, bo warzywnik malusieńki, ale na początek niech będzie, koperek mam z własnego siewu



W cieniu - zacieniona 13:48, 26 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
boguslawa_madejska napisał(a)
Witaj Bogusia
zaglądam do ciebie,atu już nasionka powychodziły,ja dopiero wczoraj kupiłam agapanty
ale mają zielone listki to będą szybko pozdrawiam
moje agapanty chyba nie zakwitną,pokazałam im jak wyglądają kwiaty u Hani...może je to zmobilizuje...
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:44, 26 lut 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Dausiu, we Wrocławiu to wiosna już tuż za zakrętem
Miłego dnia!

Rododendronowy ogród II. 13:43, 26 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdziu jak dzisiaj komp? miłego dnia
Ogród dla roślin o mocnych nerwach 13:42, 26 lut 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Takie cuś znalazłam dzisiaj i micha mi się cieszy
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 13:41, 26 lut 2013


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Do góry
Przeczytałam o prognozie pogody i też mi weselej
No i jeszcze to znalazłam w ogrodzie:



WIOSNA za zakrętem!!!
Miejska ogrodniczka :) 13:39, 26 lut 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Do góry
Dzieki Gosiu Ja wymieniłam z ta dziewczyną ze sklepu kilka maili i naprawdę kontaktowa, konkretna i odpowiadała bardzo szybko. Opinie na Allegro bardzo dobre, poza tym sama mnie skierowała do sklepu, bo na Allegro zestaw funkii był chyba 29 zł droższy niz w sklepie. Miło z jej strony
Ale jednak chyba kupie tam, gdzie Karolina, to sie podzielimy kosztami przesyłki. Zawsze za to, co się zaoszczędzi można kolejnego chyncha (okreslenie mojego brata na rosliny ) do ogrodu kupić...

Karo, w wolnych chwilach cały czas podczytuje twój wątek, ale jest tego tyle, ze... wymiękam
Cos mi sie wydaje (nie bezpodstawnie), że sporo zyskam na tej znajomości Jesteś skarbem prawdziwym

Ale zobacz, co znalazłam. SŁODZIAK absolutny



Co do skrzyn, to czy on ma tylko takie 120x80, czy mniejsze też?
Nie rozumiem, co to za wymiar to 195?

Rododendronowy ogród II. 13:35, 26 lut 2013


Dołączył: 27 cze 2012
Posty: 1375
Do góry
poczułam bigosy, gołąbki....i poszłam ugotować kapuśniak z własnoręcznie zakiszonej kapusty

w trakcie kiszenia

Moja pierwsza hortensja w ogródku. 13:34, 26 lut 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Ewa napisał(a)



Aniu, ale mnie do pionu postawiłaś
Już wstawiam !!!









...moje marzenie pokazałaś!!!
Brzuszek się grzeje...pupa chłodzi........
Chceeeeem to.....

...ja Cię do pionu postawiłam...???
Raczej Ty mnie do poziomu...zachęcasz....
Mój kawałek raju II 13:34, 26 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Poczytałam o ptaszkach, książkach i różach. Miłego dnia życzę.

Wzajemnie Bogdziu, a ja dalej do pracy, będę później
Mój kawałek raju II 13:28, 26 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
popcarol napisał(a)
Aniu ile książek! Ja się ostatnio ograniczam, bo już mam niezłą kolekcję i miejsca w biblioteczce już brak

i jakie wiosenne cuda kwitnące wklejasz! pozdrawiam, miłego dnia!
Karolina

U mnie też brak ale pokusa silniejsza

Mój kawałek raju II 13:25, 26 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Urszulla napisał(a)
Aniu, fajne zakupy zrobiłaś, teraz utoniesz w czytaniu na jakiś tydzień, dwa a potem wiosna przyjdzie

Teraz to ja tonę w prasowaniu a książki poleciały pobieżnie

A miało być tak pięknie.... 13:23, 26 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5625
Do góry


Te numerki za nazwami to ilości sztuk

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 13:20, 26 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Pozdrawiam i też czekam na trąbienie

Zielony Punkt - ogród Finki 13:19, 26 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
finka napisał(a)
.oddwalaj odwalaj...ja mam globusa
.i dodam że jesienią pięknie się liście przebarwiają, nie mam zdjęcia lub nie moge znaleźć na szybko, Marzenko dr gugle pokazuje tez w liściach i w liściach jesiennych, takie harmonijki, ale ładniejsze niż u leszczyny. i twardsze.

trudno na globusa nie ma rady -trzeba pomóc


oops teraz załapałem że to nie u Karoliny ale niech już zostanie bo chyba też mam globusa

a gdybyś jeszcze napisała że Ziemia Ząbkowicka to dawne Księstwo Ziębickie to mój globus
odlatuje
Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 13:17, 26 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
.......się załapałam na torcik ...wszystkiego najlepszego



Lecę w kulki... 13:14, 26 lut 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry

My nie zrobiłyśmy jakiś wyjątkowych zakupów...ja oczywiście nie wyszłam bez kulki...
Malutka...jakieś 60 cm z doniczką...ale takiej wysokości nie mam i przeznaczyłam ją sobie do doniczki
Tutaj z starszym bratem...


Aniu a czy pamiętasz producenta tej ślicznej kulki?
ale mi sie podoba i potrzebuję hihihi

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies