Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Rododendronowy ogród II. 19:28, 20 lut 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
alinak napisał(a)
Bożenko ale ci dziewczyny zakolorowały stronki . tyle sliczności naraz . też juz wiosny wyglądam . puki co snieg tak dzisiaj dosypał że dwa razy odśnieżałam . bukiecik stóweczkowy dla ciebie za cierpliwe odpowiadanie po sto tysięcy razy na moje pytania









Alinko dzięki za te słoneczne kwiaty,pozdrawiam serdecznie.
Gunnera - parzeplin 19:23, 20 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Ścięcie przemrożonych pędów liściowych i kwiatostanowych.



Wstępne nakrycie zimujących pąków ściętymi liśćmi - do silnych mrozów.

Jeszcze hobby czy już uzależnienie..? 19:22, 20 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Przespacerowałam cierpliwie przez cały wątek Gratuluję metamorfozy ogrodu i trzymam kciuki za wiosenne prace przy kostce Zapowiada się prześlicznie
Podobają mi się takie wymuskane ogrody.
Kwiatowe pozdrowienia z okazji setki

Blaski i cienie nowego życia 19:20, 20 lut 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22439
Do góry
irena_milek napisał(a)
Pokaż się w nowej odsłonie
i ciekawa jestem, jak w pracy będzie, po przerwie


na Twoje życzenie, Irenko pokazuję nową odsłonę sami powiedzcie które najlepsze do awatarka i tak tylko do wiosny będzie funkcjonowało



Gunnera - parzeplin 19:17, 20 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Przygotowanie do zimowania.
Gunnera - parzeplin 19:11, 20 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Kwiatostany Gunnera manicata - oś kwiatostanu cieńsza od długości pędów kwiatowych gęsto rozłożonych na niej.


Gunnera - parzeplin 19:04, 20 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
W cieniu - zacieniona 19:03, 20 lut 2013


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Do góry
Duży ogród i brak pomysłów 19:02, 20 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
a taka zielona ściana
pisałaś że to północna cześć ogrodu to znaczy że słońce jest tam non stop
Postawić trawkę nad i... 19:01, 20 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...piękno przyrody....


...odpoczynek po pracy w ogrodzie....
( on tak potrafił leżeć pół dnia...
Postawić trawkę nad i... 18:58, 20 lut 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...wędrując po różnych Ogrodowiskowych wątkach wszędzie widać tęsknotę za wiosną...
...ja pójdę jeszcze dalej....tęsknię do takich widoków...i takich chwil....

Miejska ogrodniczka :) 18:47, 20 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry
Witaj ja też mam takiego cyprysika tylko mój po wizycie odnowy wygląda tak
Tu odpoczywam 18:42, 20 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Do góry
eliza3 napisał(a)
... a tu taki ładny ogród i fajna ptasia stołówka, ale budek lęgowych nie widzę... pokażesz?


oto one :

Pierwsza budka lęgowa (mojego M.) w naszym ogródku :



Druga (na słupie ) ale jak widać mieszkańcy są



Trzecią M. zrobił dla ogródka u naszego syna niedaleko nas zresztą



Jak widać wszystkie mają lokatorów, koleżankom też M. porobił (nawet ładniejsze) budki dla sikorek i także są zamieszkałe.
A tutaj zimą podjadają smalczyk
Ogrodnik Mimo Woli cd 18:34, 20 lut 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
JulkAd napisał(a)
O to, to chciałam zapytać też o awatarek...że wyczesany to widać, ale do tego bardzo optymistyczny...orzeł to ma być czy samolot?...a ile w nim energii...fiu, fiu

Odpowiedz jak powyżęj.. i bociano-jaskółek przywlókł do chałupy wiosnę.. i cały dzień tylko zerkam okiem na nowy wystrój biura.. narcyzki rozkwitają na grandę...



I kolorowy koszyk

Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem 18:28, 20 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Do góry
Witam wszystkich gości
Też się nie mogę doczekać pierwszych ogrodowych prac.
Kanickowanie, koszenie trawnika, przycinanie-ja już chcę

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek 18:28, 20 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
Marta7 napisał(a)







A ja sobie pozwole skopiowac te fotki ,niech beda jak najdluzej i jak najczesciej Kocham je,zauroczyly mnie,zazdraszczam ale tak pozytywnie Martus,na 3 zdjeciu octowiec? Tez mam ale boje sie ze rozniesie sie po calym ogrodku Jakie masz doswiadczenie z nim? I dlaczego on jest u Ciebie taki wysoki,co
Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw 18:26, 20 lut 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12512
Do góry
Nie mogłam siedzieć bezczynnie, postanowiłam zacząć coś robić na działce, z uporem maniaka, metr po metrze kopałam pas ziemi wzdłuż siatki. Widły amerykańskie w ręce, perz był dorodny ale nie poddałam się. Aby moja praca nie poszła na marne zaczęłam siać warzywa i systematycznie pielić grządki. Lądowały też na nich spontanicznie zakupione rośliny i bukszpan, który wcześniej zimował na balkonie (dołowałam je z doniczkami). Systematycznie kosiliśmy wszystko co rosło na działce żeby nie dopuścić do wysiewania się nasion.
Same wątpliwości 18:14, 20 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry

Między ekranami horti ale nie wiem jak połączyć te dwa miejsca
Same wątpliwości 18:11, 20 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Do góry
Agnieszka ale z Ciebie nocny marek
Ekrany z cisa które proponowała Danusia mają być na przedogródku aby zasłonić skrzynkę gazu i energetyczną
Naturalny strumień, ciek wodny, rów w ogrodzie 18:09, 20 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Te wielkie liście to gunera, u nas nie zimuje, ale liliowce owszem




Niesamowite wrażenie robią te fotki, moja ulubiona roślina w tak uroczej kompozycji.
Może Betce ją polecić? Fajnie by tam nad rowem wyglądała.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies