Rododendronowy ogród II.
11:29, 20 lut 2013
Bożenko ,nie było mnie jeden dzień a Ty taką piękną liczbę miałaś!
Pozdrawiam serdecznie i spóźniony kolorek przesyłam
Oczywiście w temacie!!
Pozdrawiam serdecznie i spóźniony kolorek przesyłam
Oczywiście w temacie!!
