Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - wspaniałe miejsce na relaks

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks

Roberto 10:54, 20 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Roberto 10:59, 20 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
trzy jesiony rosnące viza vi mojej posesji i części ogródka - jesienna zmora opadajacych liści, ale przyznam, że gdyby nie one nie zaznałbym ani kszty cienia Przy sprzyjających jesiennych wiatrach większość liści spada po przeciwnej stronie, ale to rzadkość.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Pawlus 14:30, 20 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Ja pstrykam aparatem Fujifilm Finepix s2100-ale nie polecam. Teraz wyszły nowsze wersje, może robią lepsze zdjęcia. Najlepiej zainwestować w jakąś lustrzankę-nawet z podstawowym obiektywem powinno być o wiele lepiej niż tym moim aparacikiem Jak coś to pytaj jeszcze na priv.
Zdjęcia traw poszukam w archiwum, powinno coś być.
Jesiony u mnie rośnie 1 sztuka, dość leciwa. Nie dość że strasznie późno wypuszcza liście, to jesienią po 1 przymrozku wszystkie opadają...
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
grazyna 14:42, 20 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Gardenarium napisał(a)


A pozdrawiamy my: Danusia z Witkiem




Najlepsza para na Ogrodowisku ! Zdjęcie boskie ! Modele cudowni! Piękni! Szczęśliwi ! Stroje obłęd !
Zachwycona jestem!
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Roberto 16:56, 20 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Faktycznie para jak z bajki
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
sylllwia 08:17, 21 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Wpadłam z rewizytą, ogródek bardzo zadbany, fajny kształt rabat, taki właśnie lubię Pozdrowienia dla pomocników
Ja też pod wpływem Ogrodowiska myślę nad dosadzeniem traw, ale jeszcze muszę mojego M przekonać do nich.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Roberto 08:25, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam, pokaż mu fotki szefowej z rabat z trawami - myślę, że ulegnie Ja osobiście sam nie byłem przekonany co do traw, myślałem, że trawa to po prostu trawa, ale zdanie całkowicie zmieniłem jak obejrzałem sobie zdjęcia i trochę poczytałem. Szkoda, że w mojej miejscowości sklepy ogrodnicze oferują mało gatunków, albo po prostu są w tyle. Pozdrawiam. Oszałamiający ogródek, normalne full wypas. Jeszcze jedno pytanie, jak masz zamiar prowadzić żywopłot z tui, będziesz puszczała go dalej w górę, czy przycinać, bo zastanawiam się ze swoimi smaragdami.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
sylllwia 08:35, 21 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Myślę że z czasem się przekona W tamtym roku końcem lata posadziłam jednego miskanta gracillimus, ciekawa jestem jak w tym roku będzie wyglądał.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Roberto 08:40, 21 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Też będę bazował na miscantach. Myślę o odm. Purpurences, Africa - super się przebarwia, może Rotsilber, nad twoją odm. też się zastanawiam, no i myślę o rozplenicy, ale jeszcze trochę czasu jest na przemyślenie i wybranie odpowiednich gatunków.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
sylllwia 08:58, 21 lut 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Rozplenice są bardzo fajne tylko po trzech-czterech latach trzeba odmładzać kępy, bo środkiem łysieje.
A na głównej stronie właśnie jest nowy artykuł o trawach do poczytania
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/393-urocze-turzyce-czesc-ii
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies