Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks 15:02, 19 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Do góry
Lato 2012 r.























Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:57, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:57, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:56, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Kwiatki i rabatki u Elizy 14:56, 19 lut 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Za oknem powrót zimy więc szperam po zdjęciach. W ubiegłym roku pierwszy raz posiałam dziwaczki. Dziwne to kwiatki, bo otwierają się wieczorem i są rozwinięte do godzin porannych, są bardzo ładne i pięknie wypełniają dziury na rabatach.
Podobno płatki kwiatów świecą w nocy przyciągając owady i nietoperze, dlatego są nazywane świecącymi kwiatami, ale ja tego nie zauważyłam





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:56, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A w domu




Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:53, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:53, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogrodnik Mimo Woli cd 14:53, 19 lut 2013


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Do góry
asc napisał(a)
Nie czytałam co kto pisał, tzn nie na bieżąco u siebie jestem... ale dziś w ogrodzie widziałam pierwszego bociana albo jaskółkę..... przyleciał.... i poleciał dalej...ale foto M zdążył zrobić....



tylko nie rozumiem dlaczego nogi nie są czerwone...



u mnie znów wali śniegiem, nie ma szans na bociany....bleee
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:52, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry



Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:52, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry





Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:51, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A ja szykuję dla Was taką wiosnę dziś Nadmieniam, że śnieg sypie na całego











Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:50, 19 lut 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A moje róże Pilgrim w garażu będą kwitnąć w marcu i nie mam na to wpływu. Jak zaczęłam wietrzyć to się przymroziła nieco





Ogrody przy zamku Crathes - luty 14:47, 19 lut 2013

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Do góry
I docieramy do zamku.





Ziemia w Crathes została podarowana jako prezent rodzinie Burnett przez Roberta I (King Robert the Bruce) Budowa zamku - jak podaje Wikipedia - rozpoczęła się w 1553. Zamek należal do rodziny Burnettów przez wiele wieków, aż w 1951 został przepisany dla National Trust for Scotland.

Widok na przyzamkowe ogrody od strony leśnego traktu:


Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 14:37, 19 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Budzę wiosnę u Ciebie!



Hanusiu u mnie wszystkie pory roku jednoczesnie w sercu przede wszystkim Jeszcze tydzien i przybędę strasznie mi inni czas zajmują Nadrobie niebawem wszystko Buziole gorace posyłam i dziekuje za moje kolorki kwiatuszkowe
Działka prawie w Borach Tucholskich 14:35, 19 lut 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Karola spadochronik tak bandżi nie -ziemia za blisko

Ania tak myślałem że się spodoba, właściwie chciałem u ciebie to podesłać ale nie mogłem na szybko znaleźć





Marysia zapraszam częściej

Ania zgadniesz co to za UFO nad granią
to z mojego ostatniego wejścia na Rysy wrzesień 2012
w filmach z duchami tak pokazują białe światło ale aż tak padnięty jeszcze nie byłem żeby do światełka iść więc trzymałem się łańcuchów




Ogrody przy zamku Crathes - luty 14:34, 19 lut 2013

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Do góry






araukaria:
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 14:33, 19 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3755
Do góry
Kondzio napisał(a)
Dla was ode mnie walentynka



Oj Kondziu ale mi przyjemnośc sprawiłes Dla mnie Walentynka? Wybacz ale niezwyczajna jestem do takich miłych gestów tym bardziej milo zaskoczona .Cos zaniedbuje swój watek ale czasu mam ostatnio tak mało Juz niedługo to sie zmieni Serdecznosci posyłam
Testowe dodawanie zdjęć 14:18, 19 lut 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Do góry
Ogrody przy zamku Crathes - luty 14:06, 19 lut 2013

Dołączył: 29 lis 2012
Posty: 366
Do góry
Rzut okiem na mijane rhodondrenowe drzewa - jeszcze troche i zakwitną



a ta częśc nalezy juz do przyzamkowych ogrodów


okazuje sie że nie tylko przebiśniegi kwitną


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies