W cieniu - zacieniona
20:16, 15 lut 2013
Dziękuję Maju...miło,że wpadasz.Pozdrawiam.
Dołączam do Irenki - wspólnymi siłami odgonimy niemoc. Znalazłam u siebie taką fotkę. Pozdrawiam
![]()
A gdzie to było robione?Fajna fotka
Bożenko, mam nadzieję, że mój Bodziszek Żałobny pokaże co potrafi. Bez ziemi musi poczekać do poniedziałku, bo nie mam odpowiedniej doniczki i ziemię muszę dokupić. A teraz kolejna roslinka, która wczoraj wpadła do mojego wózka z zakupami
![]()