Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 22:51, 14 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dla was ode mnie walentynka
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 22:49, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Betysiu kochana, przesyłam walentynkowe słodkie pozdrowienia

Znowu na wsi 22:49, 14 lut 2013


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jolu zawitałam do Ciebie i Urodzinowo i Walentynkowo


Lecę w kulki... 22:49, 14 lut 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Enya73 napisał(a)
Aniu, wiesz że CIę tofam, dziś mogę Ci to powiedzieć

Słodkie pozdrowienia dla Ciebie i Twoich Panów





...a ja....LOFAM

Dziękuję w imieniu facetów...
Ogród średniowieczny i nie tylko 22:49, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Mareczku, walentynkowo pozdrawiam
Ogród Magdalenka 22:48, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Madziu, pozostawiam słodkie walentynkowe pozdrowienia



Lecę w kulki... 22:47, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Aniu, wiesz że CIę tofam, dziś mogę Ci to powiedzieć

Słodkie pozdrowienia dla Ciebie i Twoich Panów



Znowu na wsi 22:46, 14 lut 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
A jeszcze kwiatka urodzinowego zapomniałam.... Sto lat, sto lat!

Ogród z perspektywą na przyszłość 22:46, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Pozostawiam dla naszej wspaniałej organizatorki walentynkowe słodkie pozdrowienia


Ogród z perspektywą na przyszłość 22:46, 14 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dla was ode mnie walentynka
Liliowo i kolorowo:) 22:45, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Danusiu walentynkowo
W cieniu - zacieniona 22:45, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Pozostawiam walentynkowe pozdrowienia


Ogród Magdalenka 22:45, 14 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dla was ode mnie walentynka
Lecę w kulki... 22:44, 14 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Dla was ode mnie walentynka
Kubusiowo 22:44, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Gosiu dla Ciebie też walentynkowe ciacho



Buziam serdecznie
Kondziowy Ogród :) 22:44, 14 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Do góry
Enya73 napisał(a)
Pozdrawiam walentynkowo

Dziękuje
Kondziowy Ogród :) 22:43, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Pozdrawiam walentynkowo

Ogród z perspektywą na przyszłość 22:43, 14 lut 2013


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Moniko...wpadam drugi raz...
waletynkowo ściskam i....



Jeszcze raz....dzięki że zadbałaś o nasze brzuszki...
ogrodoweimpresjejolki 22:42, 14 lut 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
jotka napisał(a)


Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?


Spytaj Marty, ona siała albo sadziła tę roślinę. Pewnie coś podpowie. Jolu, zajrzyj tu: http://naradka.wordpress.com/2011/05/21/tuberoza/, może cośkolwiek skorzystasz
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 22:42, 14 lut 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Do góry
Pozdrawiam Walentynkowo



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies