Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Znowu na wsi 22:19, 14 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
I jeszcze kilka stron na fotkach







Kwiatki i rabatki u Elizy 22:19, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Elizo, walentynkowy kwiatek ode mnie.

ogrodoweimpresjejolki 22:17, 14 lut 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Poniosłam całkowitą klęskę w próbie ogarnięcia Walentynkowego nastroju na forum
O Każdym z Was myślę ciepło i serdecznie - przytulam, uśmiech przesyłam i jeszcze nie rozpakowanego nowego storczyka

Liliowo i kolorowo:) 22:17, 14 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Do góry
Witam! Róża nazywa się sympatia i oto ona jeszcze w innym miejscu razem z przepiękną różą Violetta Brianti

Ogródeczek jagody99 22:16, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Jagoda
Moja działka. 22:16, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Bogusiu, pozdrawiam walentynkowo.

Ogródek Hanusi po zimie 22:15, 14 lut 2013


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
Haniu ,dziękuję że do mnie zapukałaś i obudziłaś mnie ze snu zimowegościskam mocno i przesyłam różaną walentynkę



Moje zmagania ogrodowe 22:15, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Ewelinko jeszcze ode mnie jeden kwiatek na Walentynki.

Połowa działki - czyli mam powoli dość 22:14, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Znowu na wsi 22:14, 14 lut 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 14182
Do góry
Skoro już odkopałyście mnie w czeluściach forumowych to chciałabym się pochwalić urodzinowym prezentem. Kupiłam sama, ale M się dołożył w znacznej części







Kondziowy Ogród :) 22:14, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kondziu
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany 22:13, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Bajkowy ogród Weroniki 22:13, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Dwa światy 22:12, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
W cieniu - zacieniona 22:11, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Piękne walentynkowe kwiaty. Różyczka ode mnie

Ogrodowe zacisze 22:11, 14 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Do góry
7 lat później powstało drugie, mniejsze oczko, które z założenia miało pelnić funkcję zbiornika na wodę do podlewania. Jednak z upływem czasu nie mam pewności , czy w nim czegoś nie zasadzę.




Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 22:10, 14 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Do góry
Nigdy nie mów nigdy 22:10, 14 lut 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Kindziu
Kubusiowo 22:10, 14 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Do góry
Gosia buziam i zostawiam walentynkowe serducho



Widziałam u Beatki, zdolna bestyja z Ciebie
Mój 4 arowy azyl... 22:10, 14 lut 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Do góry
Różowa różyczka na walentynki Basiu dla ciebie.

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies