Poniosłam całkowitą klęskę w próbie ogarnięcia Walentynkowego nastroju na forum
O Każdym z Was myślę ciepło i serdecznie - przytulam, uśmiech przesyłam i jeszcze nie rozpakowanego nowego storczyka
Skoro już odkopałyście mnie w czeluściach forumowych to chciałabym się pochwalić urodzinowym prezentem. Kupiłam sama, ale M się dołożył w znacznej części
7 lat później powstało drugie, mniejsze oczko, które z założenia miało pelnić funkcję zbiornika na wodę do podlewania. Jednak z upływem czasu nie mam pewności , czy w nim czegoś nie zasadzę.