Ogród u stóp klasztoru
19:45, 28 sty 2013
odwilż dziewczyny , a u mnie jeszcze dzisiaj odśnieżanie .śniegu co nie miara .
na wiosnę znowu mam dylemat , bo metoda prób i błędów muszę wyodrębnić najlepszy wypełniacz dla róż okrywowych Kordesa - "Gärtnerfreude "
jest tam i przetacznik i przywrotnik i lawenda ....i co tu zostawić .....oto jest pytanie ?
na wiosnę znowu mam dylemat , bo metoda prób i błędów muszę wyodrębnić najlepszy wypełniacz dla róż okrywowych Kordesa - "Gärtnerfreude "
jest tam i przetacznik i przywrotnik i lawenda ....i co tu zostawić .....oto jest pytanie ?