Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:44, 28 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Monic napisał(a)



tak, i córa z wnusią do mnie, to zdjęcie juz ciut nieaktualne, ale widac nasze podobieństwo, 4 pokolenia

hostę ci wyślę


Irenko, na tym zdjęciu wyglądacie z córcią jak siostry

Właśnie to chciałam napisać


i ja też

przepiękne Dziewczyny

pozdrawiam
Ogród w skali mikro :) 18:40, 28 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Dziewczynki mnie się już tak bardzo wiosna marzy , że nawet już nabyłam kilka tzw. Dziabągów do wiosennych dekoracji

Co z tym ogródeczkiem począć 18:39, 28 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
ewa004 napisał(a)
Beatko jedna szklaneczka dla ciebie druga dla mnie
Super pyszny Słowacki grzaniec Zdrówko


to dla mnie?

Ty wiesz czego mi potrzeba w ten mroźny dzień

Twoje zdrowie Ewuś

za nóżkę
Mały ogródek, a dużo przyjemności 18:35, 28 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
elzbieta_b napisał(a)
Wracając do Wredei. Ostatnie zdjęcie zrobiłam 8 listopada. Wklejam je aby pokazać, że jeszcze w tej chwili wygląda całkiem ładnie


Ela a może tak go potraktuj - zdjęcie z 5 .11 drugie z 11.11.



a hortensje niezły komplecik
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:18, 28 sty 2013


Dołączył: 24 lip 2011
Posty: 1764
Do góry
Daneczka69 napisał(a)


tak, i córa z wnusią do mnie, to zdjęcie juz ciut nieaktualne, ale widac nasze podobieństwo, 4 pokolenia

hostę ci wyślę


Irenko, na tym zdjęciu wyglądacie z córcią jak siostry

Właśnie to chciałam napisać
Kubusiowo 18:12, 28 sty 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
ooo urodzinki widzę przegapiłam ....
więc ściskam mocno i życzę zdrówka nieustającego i radości co dnia

Rododendronowy ogród II. 18:10, 28 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ćwierkają wróbelki od samego rana...ćwir, ćwir niech nam żyje Bożenka kochana.......


I kwiatuszek..czyli delosperma


Hokus pokus w ogródku Beaty 18:10, 28 sty 2013


Dołączył: 26 lis 2012
Posty: 172
Do góry
Coś kicha z tymi czarami, bo śnieżysko jak z nieba leciało tak leci dalej.
Tylko dzieciom to jakoś wogóle nie przeszkadza?
Ciekawe...hmmmm
A matula już by chciała ryć!
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 18:03, 28 sty 2013


Dołączył: 19 cze 2012
Posty: 300
Do góry


tak, i córa z wnusią do mnie, to zdjęcie juz ciut nieaktualne, ale widac nasze podobieństwo, 4 pokolenia

hostę ci wyślę


Irenko, na tym zdjęciu wyglądacie z córcią jak siostry
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:58, 28 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Monic napisał(a)
Irenko, wielka ta Twoja hosta!! Ja mam jedną z tych olbrzymek, ale chyba nie jest aż taka
Podobna jesteś do mamy


tak, i córa z wnusią do mnie, to zdjęcie juz ciut nieaktualne, ale widac nasze podobieństwo, 4 pokolenia

hostę ci wyślę
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:57, 28 sty 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Do góry
irena_milek napisał(a)
wczoraj pieski zamiast o 8 dostały jeść o 9 i proszę jak się to na państwo wypina!!!!...a przecież niedziela!!



zdjęcie bomba w pierwszej chwili nie wiedziałam jak na to patrzeć ciekawe jaka pozę by zademonstrował jak by jeść ostał o 12 albo wcale
Ogród, a może coś więcej..... 17:56, 28 sty 2013


Dołączył: 24 sty 2013
Posty: 132
Do góry
Z racji że dzisiaj pierwszy dzień ferii, postanowiłem również spędzić go pożytecznie.
Tak się wkręciłem przy budowie tamtego domku, że dzisiaj zrobiłem drugi .
Został wykonany z drewna brzozowego, akacjowego, dębowego i sosnowego, plus kora i cegła.








Rododendronowy ogród II. 17:56, 28 sty 2013


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
Bogdziu, ale gnasz ! GRTULUJĘ 700
Rododendronowy ogród II. 17:53, 28 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
za kolejną setunię Bogdziu tulipanka zostawiam
Rajski ogród Ani 17:51, 28 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
Aneczko .... tulipanki z gratulakami podsyłam ściskam mocno !!!!
Kubusiowo 17:47, 28 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
proszę tulipanka za kolejną setunię no i oczywiście urodzinkowo ściskam !!!
Lecę w kulki... 17:44, 28 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Aniu, no znowu święto!! żyj nam 100 lat w zdrowiu i szczęściu i wypijmy w końcu ten toast

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II 17:40, 28 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
wczoraj pieski zamiast o 8 dostały jeść o 9 i proszę jak się to na państwo wypina!!!!...a przecież niedziela!!

Rododendronowy ogród II. 17:37, 28 sty 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Mariusz napisał(a)


Gratulki serdeczne


Mariusz dzięki , czy to miniaurka? Chyba nie bo olbrzymi .

To na podmokłe tereny Iris 'Kay Nelson' - Louisiana Iris.


Prześliczny
Rododendronowy ogród II. 17:36, 28 sty 2013


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Pozdrawiam i gratuluję drugiej 700-setki



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies