Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi
17:38, 27 sty 2013
Była sobie skarpa
pomyśleliśmy, że czas zrobić trawniczek, Odiśka z koleżanką dzielnie pomagały
a potem wstarczyło czekać aż trawka urośnie
i razem z trawniczkiem skarpa nabrała nowego wyglądu
pomyśleliśmy, że czas zrobić trawniczek, Odiśka z koleżanką dzielnie pomagały
a potem wstarczyło czekać aż trawka urośnie
i razem z trawniczkiem skarpa nabrała nowego wyglądu