Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Igiełkowy ogródeczek 16:52, 27 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
I ciąg dalszy obchodu:

Roztoczańskie klimaty 16:50, 27 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Donice ....

Jakościowo w miare ok ...ta była trochę poobijana na sklepie ....

I z zewnątrz ....
Igiełkowy ogródeczek 16:50, 27 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Do góry
U mnie do południa słońce walczyło z chmurkami, ostatecznie przegrało i teraz pada śnieg, ale udało mi się uchwycić ten moment, wyskoczyłam, jak było jeszcze słonko:

Pod śniegiem są żurawki, wierzcie na słowo

Moje stożki zakryte
Ogród niebieski 16:49, 27 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Ułudka


Powojnik alpejski
Ogród biały 16:45, 27 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Oleander


Fiołek




Magnolia
Poznajemy ptaki 16:43, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry








a tu wyglada jak baba w plisowanej spódnicy.

Poznajemy ptaki 16:42, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Poznajemy ptaki 16:41, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dziś u mnie próbował zapolowac samiec krogulca. Było już ciemnawo , one właśnie w takiej pogodzie najbardziej lubią polowac. Zdjęcia przez to swiatło nie sa najlepsze ale pokazuję. Popatrzcie na niego.







Rododendronowy ogród II. 16:40, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry








a tu wyglada jak baba w plisowanej spódnicy.

Ogród żółty 16:39, 27 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry
Smagliczka skalna


forsycja
Rododendronowy ogród II. 16:38, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry






Rododendronowy ogród II. 16:37, 27 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58528
Do góry
Dziś u mnie próbował zapolowac samiec krogulca. Było już ciemnawo , one właśnie w takiej pogodzie najbardziej lubią polowac. Zdjęcia przez to swiatło nie sa najlepsze ale pokazuję. Popatrzcie na niego.







Ogród fioletowy/lila 16:26, 27 sty 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Do góry

Hiacynt


Bergenia


Floks wiechowaty




Postawić trawkę nad i... 16:22, 27 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Do góry
...i moja zmarznięta córka...

Moja pierwsza hortensja w ogródku. 16:21, 27 sty 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry





Pozdrowienia z Równicy
Działka prawie w Borach Tucholskich 16:20, 27 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
Ewelina właśnie czekam na propozycje taka "zagadkowa niedziela"

znajomy zadał mi przed chwilą pytanie czy mam taką limbę Nana jaką dzisiaj pokazywała Majka

wprawdzie nie Nana ale limba jest



mam ją już chyba 6-7lat , 3razy przesadzana w końcu miejsce trafione
Biały domek pod lasem 16:20, 27 sty 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 1004
Do góry
Dziś wstałam ok. 7.30 i spojrzałam za okno:




Teraz już zaczyna się niebo zaciągać chmurami, więc dziś w nocy takiego mrozu raczej nie będzie.
Ogród na skraju sadu 16:18, 27 sty 2013


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Do góry
Dzięki wszystkim za życzenia. Ostatnio częściej bywam u Was niż u siebie. Nie było kiedy zrobić zdjęć ale wszystko do nadrobienia. Dziś u mnie muffinkowe szaleństwo, a zaszalałam razem z córcią i wyszło nam coś takiego


już połowa zniknęła
Moje zmagania ogrodowe 16:16, 27 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Ewelinka231281 napisał(a)
Elu, u mnie też pani kos rządzi, ale ostatnio już nawet dzieliła się z resztą.
Aniu, już dzień coraz dłuższy, więc o tyle dobrze. Jakoś trzeba przetrwać tę zimną zimę
Ptaszki u moich rodziców



Cudne to zdjęcie i ten żółty brzuszek... gratuluję.
Roztoczańskie klimaty 16:14, 27 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies