Mariusz..u mnie tak samo.. nawet liście są wszystkie na różach..... co prawda te róże na foto co roku kwitną do śniegów... i co roku tak wyglądają
Irga niezasypana ..jak przyjdzie mróz przemarznie.. muszę jej podsypać trochę śniegu.. wreszcie jest go na tyle, że się da
I jakieś takie widoczki.. zamęczę Was..... ale jak już zrobiłam to pokażę..
Zgadam się z Tobą
Wogle bylinki niektóre fajnie zimą wyglądają Zachrzanił mi się monitor i korzystam z innego i nie mam pojęcia jak wychodzą kolory, bo ja widzę strasznie brzydko
Bylinowy zimą nie jest taki zły
hahaha uśmiałam się z tego horroru, z ptakami w roli głównej
co do kierowców ciężarowców to oni czasami przypominaja mi kamikadze... codziennie jeżdże drogą krajową nr 61 i to co czasami tam się dzieje zakrawa nie tylko o głupotę...
Anuś.. na głupotę nie ma lekarstwa.....i choroba nieuleczalna
cd zimy czyli ubieramy czapeczki...
Na bonzaju dla ubogich..
Aniu tak czytam o twoich przygodach na drodze i cholernie cię podziwiam, że masz odwagę w takich warunkach jeździć, wiem musisz... ale... ogromny podziw i szacunek dla ciebie
a ptaszkowo u ciebie rozrasta się jak u Bogdzi :I mamy dwie ekspertki o ptaszków dzięki miło się tu wpada zawsze coś ciekawego Aniu zapodajesz Pozdrawiam
Oj ekspertką to ja nie jestem... ani od ptaszków ani od niczego... ale z miłą chęcią pobiegłam focić ogród zimą... niestety pochmurno jest i wyszłam za późno.... zapomniałam o ziemniakach na kuchence i była maskara w kuchni.... wszystko wykipiało..... Ale fotki są
Nastrój poświąteczny Wreszcie sanie po śniegu jadą...