WItajcie Ogrodomaniacy :)
15:35, 19 sty 2013
Witaj Joasiu z białego Bristoku
u nas też biało ale dzięki temu forum nie narzekamy na brak koloru i nie ima się nas depresja tylko nostalgia za wiosną
będziesz się tu czuła swojsko i wspaniale wśród życzliwych ogrodomaniaków
pozdrawiam ze środkowej zimowej Polski 