Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu drewnianego kościoła

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu drewnianego kościoła

Sebek 15:28, 19 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
agrokotlina napisał(a)



Kopara mi opadła....jaaaaakie hościskaaaa!!! Też je toffam
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
agrokotlina 22:46, 19 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Urszulo, kamieni mamy pod dostatkiem, gdyż ciągle je wykopujemy, a część z nich sama "wyłazi" z ziemi. One maja taką właściwość, zwłaszcza gdy się regularnie kosi. Masz wrażenie, że po trawie jeździsz kosiarką, a tu nagle ostrze o coś stuka i proszę bardzo kolejny kamol do wygrzebania...
Mamy też ogromne piaskowce zrzucone od północnej strony stodoły, które mój M mozolnie ciągle gdzieś przetacza, rozłupuje, muruje z nich murki, jakieś obwódki etc. Te wielkie kamienie były kiedyś mostem lub wiaduktem, nikt tego do końca nie wie. Kolej rozebrała budowlę i kamienie miały pojechać na wysypisko śmieci. (sic!) Pewien zaprzyjaźniony inżynier zaproponował nam ich kupno... Oboje mamy bzika na punkcie kamieni, więc kupiliśmy, bo nam zwyczajnie się to w głowie nie mieściło, że można taki piaskowiec wywieźć na wysypisko... Dwanaście wielkich wywrot przywiozło nam te kamienie Jak znajdę jakieś foto, to je pokażę, są naprawdę cudne...
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
agrokotlina 22:48, 19 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
eliza3 napisał(a)
Bardzo mi się u Ciebie spodobało, uwielbiam takie klimaty, chyba pora wybrać się do Kotliny Kłodzkiej, nigdy tu nie byłam na dłużej, trzeba to zmienić.
Hosty cudowne, dom i ogród zachęca do odpoczynku i wyciszenia, pięknie. Serdecznie pozdrawiam.


Elu, warto się wybrać, bo to ziemia warta odkrywania, tylko trzeba uważać, bo ma też moc zasysania na długo lub czasem na zawsze. Mnie tak wessała
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
agrokotlina 22:52, 19 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Sebek napisał(a)




Kopara mi opadła....jaaaaakie hościskaaaa!!! Też je toffam


Sebek, gdybyś słyszał o jakimś fanklubie tofających te liściory, to ja się zapisuję w ciemno
Pozdrawiam
____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
Konstancja30 23:01, 19 sty 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
to już jest wspaniały ogród ...

i piękne miejsce na ziemi ... Kotlina ... drewniany kościółek i stary cmentarz ... a wszystko to ujęte na kadrach jakich zazdraszczam ... ...

intryguje mnie ta tajemniczość jaką nadajesz większości zdjęć ... kiedyś o to zapytam ... i mistrzostwo świata - cmentarzyk tonący we mgle ... nawet mistrz Kelby by zaklaskał ...

wielkie brawa
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Urszulla 23:49, 19 sty 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21880
Te hosty to byśmy z Sebkiem chyba przygarnęli w małej części


Wspaniale opowiadasz swoje historie.....uczuciowa więź przebija, dlatego tak Ci tam dobrze
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kasiek 23:52, 19 sty 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
agrokotlina napisał(a)





Kopara mi opadła....jaaaaakie hościskaaaa!!! Też je toffam


Sebek, gdybyś słyszał o jakimś fanklubie tofających te liściory, to ja się zapisuję w ciemno
Pozdrawiam

Sebek,nie tylko Tobie...Jej,to to cudo...
____________________
Bawarka
agrokotlina 01:05, 20 sty 2013


Dołączył: 31 maj 2011
Posty: 223
Konstancja30 napisał(a)
to już jest wspaniały ogród ...

i piękne miejsce na ziemi ... Kotlina ... drewniany kościółek i stary cmentarz ... a wszystko to ujęte na kadrach jakich zazdraszczam ... ...

intryguje mnie ta tajemniczość jaką nadajesz większości zdjęć ... kiedyś o to zapytam ... i mistrzostwo świata - cmentarzyk tonący we mgle ... nawet mistrz Kelby by zaklaskał ...

wielkie brawa


Izo, witam Cię serdecznie... właśnie czytam Twojego bloga i talent snucia opowieści podziwiam
Poczułam, że Ci w duszy gra, gdy przeczytałam Twoją "relację" z pobytu u Ewy... Znalazłaś w jej ogrodzie i domu, to wszystko, co tak zachwyca...
Fotografia jest... czym jest dla mnie... czasem mam wrażenie, ze dzięki niej udaje mi się opowiedzieć kawałek świata, mojego świata, takiego jakim go widzę... Lubię, gdy zdjęcia dotyka tajemnicy, rejestruje ją ( o dziwo ). Czyżby, gdyby nie ono, pozostałaby niezauważona ? Ciekawe...

____________________
magda- W cieniu drewnianego kościoła
Pszczelarnia 22:03, 20 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Aż sobie głęboko westchnęłam!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Joaska 10:02, 21 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104


Hostowisko poprostu powala na kolana ... cudnie...

____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies