Rododendronowy ogród II.
18:46, 15 sty 2013
By nie było, żem taka .....dla Ciebie najpierw..... a potem na forum...
Ja też ......
I kilka jeszcze fotek w oczekiwaniu na reportaż Konstancji
Księga pamiątkowa..... śliczna zresztą
![]()