Od czego zacząć?
22:12, 02 sty 2013
Witaj!
Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie - bardzo tu sympatycznie
!
Oczywiście odwiedziłam "mały ogródek,a dużo przyjemności" i bardzo mi się podoba.
Mam nadzieję,że i ja kiedyś będę mogła zaprosić w rewanżu do swojego ładnego .
To plan mojej działki nie bardzo wiem czy o to chodziło./Chyba wystarczyło zaznaczyć tylko Pn
/
Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie - bardzo tu sympatycznie
Oczywiście odwiedziłam "mały ogródek,a dużo przyjemności" i bardzo mi się podoba.
Mam nadzieję,że i ja kiedyś będę mogła zaprosić w rewanżu do swojego ładnego .
To plan mojej działki nie bardzo wiem czy o to chodziło./Chyba wystarczyło zaznaczyć tylko Pn

trochę nasadzeń....