Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Atelier Ogrodowe... 21:55, 02 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Tutaj rośnie hortensja Anabele i będzie podsadzona funkiami bo tu jest cień i może jakieś większe trawki

trzeba poprawić jakość trawki(ale niestety nierówności nie zniweluję )



A tutaj gdzieś będzie lustro (chyba z klonem, który jest teraz zawinięty)
Lawenda dostanie eksmisję
Ogród u stóp klasztoru 21:50, 02 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
bardzo dziękuję za wszystkie życzenia . teraz odliczam dni do spotkania w czarnej górze .
sylwester odespany . wczorajszy dzień obfitował w desperackie poczynania mojego organizmu .......
jak bozie kocham że cały rok nadrobiony w zabawie , choć nie narzekam . jednak ten jeden dzień pozwalam sobie zaszaleć na maxa .
nikt mi nie wierzy w boleści mojego kręgosłupa i moich biednych nóg ......może choć wy mi uwierzycie ...co ??????

u nas po wiosennym tygodniu wreszcie sypnęło śniegiem , ale to jak owsem na noworoczna podsypkę . czego zwyczaj.boję się że jak przyjdą mrozy to roślinki kompletnie bez pierzynki .


przypomnienie lata ----- tawułki arendsa















Atelier Ogrodowe... 21:48, 02 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Do góry
Na początku front

zamierzam dać więcej kamienia białego (będę musiał kupić ekobordy bo nie mm)
dosadzić kulek i posadzić hortensje oraz trawy (jeszcze nie wiem dokładnie co i jak )
tutaj przede wszystkim wyłożyć kamieniem

zmienić układ kamieni granitowych


Zdjęcia Roku 21:43, 02 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Relaaaaaks....



Gosiu to jest piękne zdjęcie i to zachodzące słońce.... Danusia w poświacie
I Spotkanie Ogrodowiska na nartach styczeń 2012 21:37, 02 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Do góry
GAAAbi -----chodzi o placek
Ogród przydomowy - Hosty 21:34, 02 sty 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Do góry

Ogródek Hanusi po zimie 21:32, 02 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Haniu, serdeczne pozdrowienia z nowym rokiem, ja też ci zostawiam kwiatuszek, wiem, że lubisz bratki, ale nie wiem jaki kolor preferujesz, więc wybrałam takie, jakie ja lubię najbardziej

Mój ogród 21:31, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gratuluję 200

ogrodoweimpresjejolki 21:31, 02 sty 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Do góry
an_tre napisał(a)



Oto dzisiejsza z piękną różą


U Ani asc dowiedziałam się, że wklejasz kartki z choinkowego kalendarza, więc przytuptałam w te pędy i nie zawiodłam się
Jolu trzymam cię za słowo codziennie będę wpadać, masz jak w banku


He, he, ale zamieszania narobiłam Joli z tym kalendarzem .
Wszystko o czym ... Marzysz 21:28, 02 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
a tu jeszcze lagestroemia w pączkach, zanim zrobila się kolorowa





Zdjęcia Roku 21:26, 02 sty 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 3851
Do góry
Marto, zobacz po tych pracach ogrodowych palce wskazujące mogę ugiąć tylko tyle

Roztoczańskie klimaty 21:24, 02 sty 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Do góry
Zeta napisał(a)

Hmm, albo dereń biały 'sibirica' ze cztery krzaki w jeden dołek po środku i całe koło wypełnione runianką? Kompozycja nie przemarza, jest bardzo dekoracyjna, a dereń przycinany nisko będzie co roku odbijał pięknymi łodygami z czerwonym kolorem zimą! Tylko będzie trzeba troszkę bardziej nasypać kory albo najlepiej kompostu jako ściółki i przez pierwszy rok podlewać, potem to już samowystarczalne połączenie...

dereń mi się podoba i w połączeniu z runianką ....no warte przemyślenia


Gardenarium napisał(a)




Inspirracja

https://www.ogrodowisko.pl/watek/1257-deren-bialy-cornus-alba
Postawić trawkę nad i... 21:24, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
baraga1904 napisał(a)
No i jeszcze dowód na to że to Początek....w pełnym tego słowa znaczeniu... Jesteśmy na etapie budowy bordów z granitu. Planujemy zrobic w tym roku wszystkie bordy i tylko trochę nasadzeń....


Planuję coś podobnego u siebie, powiedz mi proszę czy te kostki są osadzane na betonie? Jak gruby musi być beton, żeby ich mróz ziemi nie powyciskał? I jeszcze jedno pytanie czemu dajesz dwie kostki, względy estetyczne czy jakieś inne?
Wszystko o czym ... Marzysz 21:22, 02 sty 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Do góry
bylam przekonana, że nie mam, ale znalazlam zdjęcie, tutaj jeszcze przed kwitnięciem,kupilam malutką sadzonkę, bardzo szybko rósł

Zdjęcia Roku 21:19, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
"Jestem boski... Czyż, nie?"



"Nieeeee, to tylko herbata"

Witajcie w Wyżełkowie 21:18, 02 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Do góry
Ale zbój z tego posokowca! Na samą myśl słabo się robi. Ja moim kupiłam nowe legowisko i wyszłam do sklepu na godzinę.....

Zdjęcia Roku 21:15, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
"Trzech sadzących i pies" ..... nawet im sznurek rozciągnęłam coby wiedzieli gdzie sadzić i, żeby prosto było - a wyszło???

Zdjęcia Roku 21:13, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
"czy ja to trzymam do góry nogami?!"
Zdjęcia Roku 21:09, 02 sty 2013


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
"Kiedyś ta kobieta mnie wykończy!"

Kwiatki i rabatki u Elizy 21:09, 02 sty 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
hanka_andrus napisał(a)
Byłam, kwiatek zostawiłam!

Haniu, bardzo dziękuję za kwiatuszka i za wizytę. lecę do ciebie.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies