W Nowym Roku życzę Ci Krysiu
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil...
Puste pole koło płotu ,O ho,ho!
Wyleje się dużo potu! O ho,ho!
Witaj , kochana ,w pierwszym dniu Nowego Roku!Życzę Tobie byś znalazła inspiracje do swoich działań,i żebyś już na starcie zdała sprawę,że wszystko jest możliwe,trzeba tylko chcieć.
Powodzenia w działaniach!
Zaglądam co dzień,bez wpisów,bo przeważnie to co bym chciała napisać, już ktoś był szybszy i napisał przede mną!
A i teraz tych słów brakuje,żeby .Wam podziękować za Wasze serca,uśmiechy, gesty!
No i za to ,że jesteście z nami! Wszystkiego najlepszego i Szczęśliwego Nowego Roku na każdym polu!
Dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia. Odwzajemniam i mam nadzieję, że się spełnią i Wam i nam . W podziękowaniu widoczek zimowy z ubiegłego roku, bo w tym jeszcze sezon narciarski nie rozpoczęty. To moja ulubiona górka, bo dość "równa" i przede wszystkim szeroooka.
Jolu! Dużo zdrowia!miłości! i zadowolenia z ogródka,a jeżeli nie jest taki jak u sąsiadki obok,a lepszy,to już jest sukces!
I tego Tobie życzę,bo o to chodzi ,by innym podwyższać poprzeczkę,a przy okazji i sobie!
Monisiu! Samych miłych i serdecznych spotkań w Nowym Roku, z nowymi przyjaciółmi!
A i starych nie zaniedbuj, bo czasami trudno o takich wiernych i oddanych!
W Nowym Roku życzę Ci Kasiu
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
potęgi miłości, siły młodości,
samych spokojnych, pogodnych dni
i mnóstwa cudownych i wzniosłych chwil...