Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek ziemi

hanka_andrus 01:41, 01 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Puste pole koło płotu ,O ho,ho!
Wyleje się dużo potu! O ho,ho!

Witaj , kochana ,w pierwszym dniu Nowego Roku!Życzę Tobie byś znalazła inspiracje do swoich działań,i żebyś już na starcie zdała sprawę,że wszystko jest możliwe,trzeba tylko chcieć.
Powodzenia w działaniach!



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ella 09:26, 01 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witaj Haniu jako pierwsza u mnie w naszym Nowym Roczku , Dziękuję za wierszowe przywitanie - bardzo takie lubię-
oj będzie dużo potu,
bo mam strasznie dużo płotu !,
zamiarów i chęci jeszcze więcej i
dlatego Was odwiedzam,
bo wiem, ze Jesteście wielcy!!!!
____________________
Mój kawałek ziemi
Gosiniak 19:42, 01 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Bukszpanowe postanowienie, świetnie zaczynasz ten nowy roczek, skoro u samej szefowej podpatrujesz to wiem już teraz, że będzie pięknie i tego ci życzę w 2013 roku, oby wyszło tak jak sobie wymarzyłaś. Pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
elzbieta_b 07:58, 02 sty 2013


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 207
Witaj ella Z pomocą forumowiczów dasz radę zagospodarowć wszystko Życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
____________________
Mały ogródek, a dużo przyjemności
Gabrysia_ 08:59, 02 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Witam noworocznie
Będę kibicowała w dalszych poczynaniach,ja jestem na tym samym etapie,stworzyć piękny ogród wcale nie jest łatwo,trzeba wiedzy,samozaparcia czego Tobie i sobie życzę
Pozdrawiam!
____________________
Zeta 11:35, 02 sty 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Witam zapowiada się Ciekawie
Fajnie że ogród jeszcze nie zrobiony i będziemy mogli wszystko zobaczyć jak powstaje
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
ella 21:53, 03 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Jestem juz u siebie ! Oj jak to dobrze być na swoim miejscu i od razu dziekuję za szybką pomoc jaką okazała mi Daniusia i Ronim - i tu ogromny uśmiech dla Was ode mnie.

Gosiniak dziękuję za życzenia i Tobie też życzę spełnienia wszystkich tegorocznych postanowień ogrodniczych .
elżbieta b Tobie rożnież dziękuję za życzenia i przesyłam dla Ciebie wszystkiego najlepszego ogrodniczego w 2013.
Gabrysia dziękuję za odwiedziny i fajnie że jesteśmy razem na stracie ogrodniczym.
Zeta miło, że zajrzalaś i wszystkiego naj w 2013.

U mnie wczoraj i przedczworaj było tak ładna pogoda, że aż miałam ochotę skopać to moje poletko, ale nic to, czekam na wosnę i tym samym uczę się cierpliwości.
____________________
Mój kawałek ziemi
ella 21:53, 03 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Jestem już u siebie ! Oj jak to dobrze być na swoim miejscu i od razu dziekuję za szybką pomoc jaką okazała mi Daniusia i Ronim - i tu ogromny uśmiech dla Was ode mnie.

Gosiniak dziękuję za życzenia i Tobie też życzę spełnienia wszystkich tegorocznych postanowień ogrodniczych .
elżbieta b Tobie również dziękuję za życzenia i przesyłam dla Ciebie wszystkiego najlepszego ogrodniczego w 2013.
Gabrysia dziękuję za odwiedziny i fajnie że jesteśmy razem na stracie ogrodniczym.
Zeta miło, że zajrzałaś i wszystkiego naj w 2013.

U mnie wczoraj i przedczworaj była tak ładna pogoda, że aż miałam ochotę skopać to moje poletko, ale nic to, czekam na wosnę i tym samym uczę się cierpliwości.
____________________
Mój kawałek ziemi
monteverde 21:57, 03 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj przyjdę obejrzeć kurnik jak już stanie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ella 22:07, 03 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
montewerde a zapraszam, zapraszam kurniczek już sobie wyrysowałam. Dzieci i męża przekonałam, tylko psy patrzą na mnie ,,spod łba"
____________________
Mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies