zapytam za Madżenką, czy to jest zima? choć mnie pasuje piękny słoneczny poranek przypruszony pudrem, ehh jak pięknie ! cisza zagłuszona jedynie panią D.Krall, kawa, spokój, brak pośpiechu.....to lubię
Niesamowite zdjęcia
Oto moja choinka.W tym roku mam jodłę kaukaską.