Już zaczęłam a jeszcze się nie przywitałam....
15:57, 28 gru 2012
Witam wszystkich , podglądam Wasze posty już od jakiegoś czasu i w końcu musiałam do was dołączyć
Cudowności tu pokazujecie
Wczoraj zaczęłam wątek o moim ogrodzie który kształtuję już od 10 lat ....i końca nie widać. Mieszkam w małej, cichej wsi a mój ogród był na początku zarośniętym pastwiskiem. Zapraszam do mnie, zobaczcie jak ogród się zmieniał

