Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Już zaczęłam a jeszcze się nie przywitałam.... 15:57, 28 gru 2012


Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 73
Do góry
Witam wszystkich , podglądam Wasze posty już od jakiegoś czasu i w końcu musiałam do was dołączyć Cudowności tu pokazujecie Wczoraj zaczęłam wątek o moim ogrodzie który kształtuję już od 10 lat ....i końca nie widać. Mieszkam w małej, cichej wsi a mój ogród był na początku zarośniętym pastwiskiem. Zapraszam do mnie, zobaczcie jak ogród się zmieniał
Roztoczańskie klimaty 15:56, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry
To jest dopiero łan hortensji
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:54, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
aksamity dalej na kreacje




sylwestrowe - słyszałamże biały jest modny więc zaraz poszukam coś
10 lat w ogrodzie 15:54, 28 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Do góry

Przepięknie zarośnięta szopa winobluszczem, kiedy ja się takiego doczekam? Posadziłam wzdłuż siatki nie mogę się doczekać czerwonej jesiennej ściany.
Choinka 15:51, 28 gru 2012

Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 148
Do góry


Uploaded with ImageShack.us

Trochę trzeba było ją skrócić z góry, dlatego też trochę przypomina krzew.
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:47, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
irena_milek napisał(a)
Mira, biżuteria piękna, ale ja gratuluję 100!


Irenko setka prawie w rok - to jest wydarzenie
strasznie się tu rozpędziłam - miałam w planie setkę na marzec a tu patrz wyprzedziłam plan o 3 miesiące

Irenko Twoja biżuteria na wianku urokliwa...
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:44, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
biżuteria już jest

teraz kolor kreacji proponuję
może taki
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:42, 28 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Mira, biżuteria piękna, ale ja gratuluję 100!
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:38, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
a witam pierwszą Klientkę

w takim razie poszukam dla Ciebie coś bardziej wyszukanego

tymi diamencikami chyba nie pogardzisz ?


ogrodoweimpresjejolki 15:31, 28 gru 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Do góry
Celina napisał(a)

A u mnie mroźno i słonecznie Rano było -5 ... śniegu nie ma oczywiście ....
Zamrożone zapasy jedzonka dają mi komfort i nie muszę stać w kuchni przy garach Dziś pierogi z kapustą odsmażane


Dzisiaj mam końcówkę pierogów niestety i ostatni kawałek karpia
Ale w zamrażarce też jeszcze są
I strucla mam zamrożonego !! upii!!


Nigdy ciast nie mroziłam. Może dlatego, że nigdy nie zdążę
A piernik świąteczny z orzechami i kruche ciasteczka bez zamrażania dobre, a nawet jeszcze lepsze

Ogrodowy spektakl trwa ... 15:31, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
mam jeszcze inne kolczyki takie długie - też fajne




te fajniejsze broszki


Ogrodowy spektakl trwa ... 15:25, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
to kamień szlachetny do pierścionka albo klipsy


chyba klipsy


Ogrodnik Mimo Woli cd 15:23, 28 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A to Tercia do was ogrodowiskowo macha..... jak zobaczy swoje robocze zdjęcie to mnie chyba machnie też


A w miedzy czasie zmachała takie cóś..z grzybami i kapustą

Ogrodowy spektakl trwa ... 15:20, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Swięta za nami, a Sylwester tuż, tuż..
to okazja pomyśleć o blach i strojach, ja chodząc dziś po ogrodzie wypatrzyłam
świetne elementy biżuterii

polecam

kolczyki


jest więcej



broszki przepiękne



Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 15:15, 28 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Iza chyba schudłaś 300 dkg? Zgadzam się z Irenką, że na zdjęciach odwrotnie proporcjonalnie do wzrostu wagi wyglądasz coby to nie miało znaczyć


schudnę zanim rozkminię to "odwrotnie proporcjonalne do wzrostu wagi .... " ...
Ogrodowy spektakl trwa ... 15:14, 28 gru 2012


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Do góry
Bardzo dziekuję wszystkim za życzenia świąteczne.
Ja pewnie do wszystkich nie wysłałam bardziej z gapiostwa niż z braku czasu

Dziś przeszłam przez ogród i przesyłam Wam moje dobre aniołki










Mój ogród 15:14, 28 gru 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
EPODLAS napisał(a)
Wszystkim za życzenia świąteczne dziękuję.

I po Świętach, byłam w Toruniu, a pogoda była prawie wiosenna. Poszłam na mały spacer, ale w dzień miasto nie oświetlone dekoracjami świątecznymi nie wyglądało tak ładnie. I pomyśleć, że za kilka dni mamy nowy rok i już trochę bliżej wiosny.
W tej szopce były co rok zwierzęta, w tym roku nie. Ponoć obrońcy zwierząt zabronili. Ale i tak szopka była ładna.


Niestety troche szkoda tych zwierzatek ,że nie ma ich w szopkach. Byliśmy do nich przyzwyczajeni .no ale cóż..
U nas proboszcz grzmiał bardzo ostro z ambony ,że ludziska myślą o zwierzętach w szopce,a nie o samym misterium narodzin Pana.

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 15:13, 28 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
bukszpany poczochrane ... ... maruda
Moje poletko 15:09, 28 gru 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Do góry
U mnie dzisiaj ciepło, słonecznie i prawdziwie wiosennie.

Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 15:01, 28 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
Marzena2007 napisał(a)
Czy tak wygląda zima?



Chyba bardziej polubię sosny



w sosnach taaakich od razu siem zakochałam ... a na zdjęciach pierwsze co mnie poraziło to absolutnie absolutny ład i harmonia ... Madżenko ten ogród ma w poważaniu pory roku ... jest piękny nieprzerwalnie (czyżby to się pisało osobno ??? bo mi na czerwono podkreśla ... hmm ... postanowiłam zignorowac nawet jak na analfabetkę wyjdę ) ... jeżeli ja kiedyś osiągnę takie coś u siebie to będę najszczęśliwszą istotą na Ziemi ... nie we Wszechświecie ... toż to wyższy wymiar szczęścia ... !!! ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies