Witam wszystkich , podglądam Wasze posty już od jakiegoś czasu i w końcu musiałam do was dołączyć

Cudowności tu pokazujecie

Wczoraj zaczęłam wątek o moim ogrodzie który kształtuję już od 10 lat ....i końca nie widać. Mieszkam w małej, cichej wsi a mój ogród był na początku zarośniętym pastwiskiem. Zapraszam do mnie, zobaczcie jak ogród się zmieniał