Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Igiełkowy ogródeczek 10:50, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Życzę Ci, aby w Twoim sercu nigdy nie zabrakło miłości, zrozumienia i optymizmu,
a radości niech dodaja Ci spełniane marzenia



Wesołych Świąt!
Mój ogród 10:50, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Życzę Ci, aby w Twoim sercu nigdy nie zabrakło miłości, zrozumienia i optymizmu,
a radości niech dodaja Ci spełniane marzenia



Wesołych Świąt!
Kondziowy Ogród :) 10:50, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Życzę Ci, aby w Twoim sercu nigdy nie zabrakło miłości, zrozumienia i optymizmu,
a radości niech dodaja Ci spełniane marzenia



Wesołych Świąt!
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 10:49, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Życzę Ci, aby w Twoim sercu nigdy nie zabrakło miłości, zrozumienia i optymizmu,
a radości niech dodaja Ci spełniane marzenia



Wesołych Świąt!
Połowa działki - czyli mam powoli dość 10:49, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Życzę Ci, aby w Twoim sercu nigdy nie zabrakło miłości, zrozumienia i optymizmu,
a radości niech dodaja Ci spełniane marzenia



Wesołych Świąt!
Moje zmagania ogrodowe 10:47, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
i fragment zeszłorocznego stroika




Wesołych Świąt!!!!
Moje zmagania ogrodowe 10:45, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
wygląd bombki po przytuleniu przez Karolka



Ogród w budowie - nieustającej 10:44, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
Gabrysiu, zdrowych i wesołych świąt!!!


Moje zmagania ogrodowe 10:43, 24 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Do góry
Witam wszystkich świątecznie!
Kochani, dziękuję Wam bardzo za życzenia, bardzo miło mi sę zrobiło
Wczoraj cały dzień przy robieniu ciast urodzinowych i dopiero teraz mam chwilkę, na wigilię idę do rodziców i teściów, M wypadła służba, więc jestem teraz z dziećmi i niepedagogicznie właczyłam im bajkę, żeby mieć chwilę na życzenia i wklejenie zdjęć choinki
ubieranie - Karolek poniszczył kilka bombek i starał się za wszelką cenę zawiesić samochody

zmuszona byłam powiesić kilka "kupnych" bombek, ale większość to nasze dzieło


To właśnie tu 10:40, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
Zdrowych, wesołych i rodzinnych Świąt!!!!




O....! 10:36, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
I ja się przyłączam do wszystkich powyższych życzeń, wszystkiego naj, naj , naj!!!!


Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 10:33, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
Danusiu, zdrowych, rodzinnych i smacznych Świąt Bożego Narodzenia!

Dziękuję Ci za to, że jesteś, za wspaniałe ogrodowe inspiracje!!!



Ogródek Hanusi po zimie 10:30, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
Haniu, zdrowych!!! i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Oby ten Nowy Rok przyniósł Ci dużo zdrówka i wiele radości!


Rododendronowy ogród II. 10:27, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
Bożenko, zdrowych pełnych radości i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!

Ogródek Hanusi po zimie 10:24, 24 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Ogród u stóp klasztoru 10:23, 24 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
U Przemka w ogrodzie. 10:22, 24 gru 2012


Dołączył: 20 gru 2011
Posty: 442
Do góry






Przesyłam kilka widoczków z mojego uśpionego zimowego ogrodu.

Bardzo serdecznie dziekuję za piękne słowa. Wszystkim miłym gościom zaglądającym do mojego ogródka składam najlepsze życzenia Wesołych i Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w zdrowiu i ciepłej rodzinnej atmosferze
Pozdrawiam Wszystkich.
Przemek.


DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki 1 10:22, 24 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Ogrodnik Mimo Woli cd 10:21, 24 gru 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Do góry
Aniu, zdrowych, wesołych pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia!!!

Ogród w Tarnowie 10:20, 24 gru 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies