Dolina Tęczy
00:49, 24 gru 2012
Kochani - rzadko bywam, ale myślę o Was często, coooraz częściej - wszak po Świętach tylko na wiosnę czekamy
A tymczasem wpadlam, żeby Wam życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt!
Zuza - dziękuję za piękne życzenia!
A tymczasem wpadlam, żeby Wam życzyć zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt!
Zuza - dziękuję za piękne życzenia!