Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 00:22, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry



Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju Wam życzę ... i wierzę, że nad Loarą macie wspaniałe święta bo święta tak jak dom tworzą ludzie a Ty Betysiu masz w sobie tyle ciepła i miłości ... no i buziam ...
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 00:22, 24 gru 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
A miało być tak pięknie.... 00:22, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Moja pierwsza hortensja w ogródku. 00:21, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Kubusiowo 00:21, 24 gru 2012


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Do góry
Przepiękny tort !!! .. A ja slę życzenia Wesołych Świąt
Wersja mini mini 00:20, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Kondziowy Ogród :) 00:19, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB 00:19, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Rododendronowy ogród II. 00:18, 24 gru 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
Bogdziu! Wesołych Świąt!


Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska 00:18, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Ogrodowy spektakl trwa ... 00:18, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Mireczko...... gratuluję najpierw setki (trochę wcześniej niż Wigilia.... ).......


I życzę Wesołych Świat

Ogród Leny. 00:17, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Ogrodowy spektakl trwa ... 00:17, 24 gru 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Do góry
Ogrodowy spektakl trwa ... 00:16, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Dla odmiany czas na zmiany... 00:16, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Ogród Magdalenka 00:15, 24 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Madziu Życzę Ci wszystkiego najlepszego... w święta i po świętach ....
I Grinswoldowy świat z mojego ogródka
Ogród Sylwii od początku cz.II 00:14, 24 gru 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
Zdrowych,spokojnych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!


Postawić trawkę nad i... 00:14, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 00:14, 24 gru 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry


Madżenko z życzeniami mój ulubiony wierszyk swiąteczny

Na Wigilę

Czekając, kiedy wzejdzie wigilijna gwiazda
Do wpół zmarzniętej szyby przywarł chłopiec mały.
Patrzył - zimowe ptaki wracały do gniazda,
Jakby tego wieczoru też świętować chciały.
Niegdyś gwiazda z Betlejem mędrców prowadziła,
Dziś znak daje, by zasiąść do świętej wieczerzy,
By biel opłatka ludzkie waśnie pogodziła,
A w sercu znów zamieszkał Ten, co "w żłobie leży".
Chwila jedna! Przy tobie nikną odległości,
Co szare - zmienia się w odświętne, tajemnicze.
Daj nam więcej takich, spragnionych miłości,
Niech świat przy żłóbku Twoim odmienia oblicze.

o. Franciszek Czarnowski 

... takiego nastroju Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia przeżytej w miłości i spokoju życzę całej Waszej trójce i dla piesa też ...
Stary dom, zapomniany ogrod i ...ja na francuskiej ziemi 00:14, 24 gru 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies