Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród w Alei Lipowej... 23:07, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Mój ogród - radością dla oczu, pokarmem dla duszy. 23:06, 23 gru 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Piękne ozdoby i własnoręczne.. cierpliwa jesteś kobietko i tak trzymaj dalej....

Pozdrowienia z Griswoldowa

Kondziowy Ogród :) 23:05, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Ogród w Alei Lipowej... 23:05, 23 gru 2012


Dołączył: 08 lip 2012
Posty: 365
Do góry
Nasz przydomowy ogródek 23:05, 23 gru 2012


Dołączył: 24 lis 2010
Posty: 808
Do góry


Zyczymy Krysi i Zbyszkowi, Zdrowych i Radosnych Swiat w otoczeniu powiekszonej o Wnusie Rodzinie.
Pszczelarnia 23:04, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Lecę w kulki... 23:03, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Ogród w skali mikro :) 23:02, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Dwa światy 23:01, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry

Kubusiowo 23:01, 23 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Detale przyklejam na klej spożywczy.



Zrobiłam też obramowanie oczu i nosa oraz rogi z lukru zabarwionego na czarny kolor.
Przy pomocy cukru w kolorze czerwonym nos Rudolfa nieco świeci


I gotowy tort



Przepraszam od razu za jakość zdjęć ale padnięta juz jestem
Norweski ogródek... 23:01, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Kiedyś tu..... cz II - Madżenie ogrodnika 23:00, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Biały domek pod lasem 23:00, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry

Rododendronowy ogród II. 22:59, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
O....! 22:59, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry

O....! 22:57, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
Kubusiowo 22:57, 23 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Z pozostałej części lukru robimy detale...



Z białego oczy i maziaj na nos....



Barwimy lukier biały na kolory potrzebne i robimy kolejne detale.


Ogródek Hanusi po zimie 22:56, 23 gru 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry

Nasz przydomowy ogródek 22:55, 23 gru 2012


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Do góry
O....! 22:55, 23 gru 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
Do góry
...bardzo dziękuję wszystkim za tyle miłych i serdecznych życzeń


składam Wam także wiele serdeczności, zdrowia i radości z okazji Świąt oraz mnóstwo szczęścia i powodzenia we wszystkich działaniach w Nowym Roku !


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies