Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój kawałek raju II 18:32, 30 wrz 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Do góry
monteverde napisał(a)
Powiedzcie czy te trawki mogą być tak podsadzone przy klonie Asari Zuru?

a te hosty przy klonie Atropurpureum i rh Amerika?

pozdrawiam odwiedzających







Mój jesienny ogród 18:23, 30 wrz 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Kolejnych 100tek! Mój nowy Mozart dla Ciebie!

Stroiki i wianki różne nie tylko świąteczne 18:15, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Jesienny wianek








U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:14, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry


U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:13, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Trochę zbliżeń





U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 18:12, 30 wrz 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Do góry
Zrobiłem wianek...jesienny.....zGAPiony

Prosty w wykonaniu - trochę liści i dzikie róże - można też zrobić z jarzębiny - wtedy uniknie się niechcianej akupunktury na wszystkich palcach

Tak wyglądał początek







A tak wygląda po ukończeniu

Kwiatki i rabatki u Elizy 17:41, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
eliza3 napisał(a)
Marcinkowo - chryzantemowo




Jak się rozlezie Ci po rabacie..to nie wyrzucaj..... zapisuję się w kolejkę.... śliczna jest i takiej nie mam........ a co ....... niech będzie kolorowo.. i u mnie też moi goscie co przychodzą to najbardziej lubią patrzeć co mi znów zakwitło we wsiowym...... wsiowy jak kalejdoskop.. ciągle sie zmienia.... Muszę go uporządkować, ale dalej zostawie ten sam styl......... wiejsko-sielsko-angielski-rustykalny-mój........ Inne rabaty nie sa tak zaskakujące jak bylinowe...... tam jest wszystko przeewidywalne, a na bylinowych.... człek nie zna dnia ni godziny......... za pół godzinki uciekam po przesyłke na dworzec Fajne te nasze mamy
Mój jesienny ogród 17:33, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
A moj klony jeszcze zielone ... nie czują jesieni........ RObercie, ja tak jak Ty nieczasowa, ale widze zbliżajacą się setunię.. wiec już skladam Ci gratulacje.. i liczę na kolejnych wiele stron......

Połowa działki - czyli mam powoli dość 17:32, 30 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Pokażę Wam swoje urządzenia po teściach: )
Połowa działki - czyli mam powoli dość 17:29, 30 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
[img

size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/23/234726/original.JPG[/img]

Na nowo powili muszę siać trawę
Moje spełnione marzenie Małgocha 1960 17:28, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
malgocha1960 napisał(a

[img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/23/234576/original.jpg[/img]


Kwiaty jak goście, na krzesełkach siedzą
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:26, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Rdest auberta kwitnie po raz pierwszy, ale jeszcze go nie widać

i na koniec jeszcze raz astry
ogrodoweimpresjejolki 17:24, 30 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
jotka napisał(a)



)


Ślicznota....... a lasem mi zaszymiało i zapachniało....
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:24, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
cykoria powtarza kwitnienie

Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:22, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
I jeszcze kilka fotek


jeszcze będą malinki

pomidorki też się nie poddają - juz dałam sobie spokuj i nie obrywam kolejnych przyrostów
Połowa działki - czyli mam powoli dość 17:17, 30 wrz 2012


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry


Halo Witajcie kto mi powie co to za roślina zmarzła mi t tym roku ale odbiła nie kwitła.Odsaziłam ja i mam trzeci krzaczek i czekam cierpliwie żeby zakwitła :}
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:16, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:15, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Ogródek na chabrowym wzgórzu :) 17:13, 30 wrz 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Do góry
Przepiękna pogoda, więc motylki i pszczółki się pojawiły

Dwa czerwone dęby 17:06, 30 wrz 2012

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Do góry
Pierwsze jesienne przebarwienia







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies