Jak się rozlezie Ci po rabacie..to nie wyrzucaj..... zapisuję się w kolejkę.... śliczna jest i takiej nie mam........ a co ....... niech będzie kolorowo.. i u mnie też moi goscie co przychodzą to najbardziej lubią patrzeć co mi znów zakwitło we wsiowym...... wsiowy jak kalejdoskop.. ciągle sie zmienia.... Muszę go uporządkować, ale dalej zostawie ten sam styl......... wiejsko-sielsko-angielski-rustykalny-mój........ Inne rabaty nie sa tak zaskakujące jak bylinowe...... tam jest wszystko przeewidywalne, a na bylinowych.... człek nie zna dnia ni godziny......... za pół godzinki uciekam po przesyłke na dworzec Fajne te nasze mamy
A moj klony jeszcze zielone ... nie czują jesieni........ RObercie, ja tak jak Ty nieczasowa, ale widze zbliżajacą się setunię.. wiec już skladam Ci gratulacje.. i liczę na kolejnych wiele stron......
Halo Witajcie kto mi powie co to za roślina zmarzła mi t tym roku ale odbiła nie kwitła.Odsaziłam ja i mam trzeci krzaczek i czekam cierpliwie żeby zakwitła :}