Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dla odmiany czas na zmiany... 16:01, 16 wrz 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
moje wariacje na temat...




pozdrawiam niedzielnie

a teraz uciekam się pakować
Kaloszki i inne butki ogrodowe 16:00, 16 wrz 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Moje wczorajsze kaloszki w kwiatki - prezent od Ani z zielonego wzgórza







A Witek ma buty firmy Dubarry, można chodzić po wodzie i nie przemakają



Zimozielony ogród przy białym domu 15:48, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Gardenarium napisał(a)


Rzeczywiście gigantyczne!
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 15:44, 16 wrz 2012


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Pragnę donieść że nagrodę zaliczyła także Anula w kategorii "mały ogród"






Gratulacje moje drogie cieszy ludzi docenienie przez innych a Tobie Danusiu należy się szczególnie
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 15:36, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry



Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 15:19, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 15:07, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry




Ogród Sylwii od początku :) 14:48, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Sylwuś spełnienia wszystkich ogrodowych marzeń!!!



Buziaki
Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia. 14:45, 16 wrz 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Joasiu i Sławku najserdeczniejsze życzenia na dalsze dni Waszego pożycia
Mój mały raj na ziemi :) 14:42, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
anula_wn napisał(a)
a do mnie dzisiaj dotarła przesyłka z karmidełkiem / poidełkiem szukałam długo i w końcu trafiłam takie jak chciałam.
Inne też były fajne, ale na ziemię, a tu koty się szwendają.....



Ależ cudeńko upolowałaś
Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 14:38, 16 wrz 2012


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj w Komorowie obchodzimy Święto 100 lat willowego Komorowa.
Niektórzy mieszkańcy ubrali się w stroje z epoki.

My także dostaliśmy zaproszenie na imprezę i ubraliśmy się po ogrodniczemu






Prezentujecie się fantastycznie
Ogrodnik mimo woli 14:07, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
No i róże....... . nowa pasja... zobaczymy jak długo......
Moje dwie stare róże...




I z nowych





Miłej niedzieli zaglądającym..... a tym co zajrzą później to miłego nowego tygodnia

Ja dopier owieczorkiem pospaceruję po Waszych ogrodach, bo teraz musze uciekac...
Ogrodnik mimo woli 14:05, 16 wrz 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
asc napisał(a)
Koniec lata (to lepiej brzmi) to
hortensje..

hosty i trawy

berberysy łapiące kolory

jeżówki



drugi raz dziś w konfrontacji z obrazami u Ciebie lub prawie u Ciebie krzyczę "rany boskie" ... hosta absolutnie króluje ... berberys ... no fiesz popracuj wiem, że jest ładniejszy ... jezówki obrzydliwie i powalająco piękne ... !!! ... dlaczego ja miesiąc temu nie kupiłam ... 15 zł i wulkan wybuchającego prostego a oczywistego piękna ... jestem zła ... bardzo zła ... na siebie naturalnie ...

buźka niedzielna
Ogrodnik mimo woli 14:02, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Koniec lata to barbula.... niebieskooka...



perowskia łobodolistna.......też niebieskooka, w tym roku to osąnęła rozmiar wielki, aż część sie połamało pod swoim ciężarem.... a myślałam, że sie obraża za przesadzanie w maju


I wrzosowisko......... nr 1 końca lata
Ogrodnik mimo woli 13:59, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Koniec lata (to lepiej brzmi) to
hortensje..

hosty i trawy

berberysy łapiące kolory

jeżówki

Ogrodnik mimo woli 13:57, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
I detale...... trawkowe....


Ogrodnik mimo woli 13:57, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Teraz trawkowo.... w różnych ujęciach..... traw mam dużo, ale wrażenie robią tylko duże kępy.... jakimś cudem na pozostałych nigdy aparatu nie zawieszę..... i z uporme maniak tylko te fotografuję... i Was zanudzam...




Ogrodnik mimo woli 13:55, 16 wrz 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Majeczko... dzięki za wizyte...... krokusiki KONIECZNIE

Wracamy do klimatów wczesnojesiennych

Po pierwsxe na różach odkryłam z 5 rodzajów gąsienic... i jeden rodzaj mszycy........ za to w ilościach nieprzeliczalnych..... nie zajmowałam sięogrode i sobie wszystkei żyjątka zrobiły ucztę.......

Tradycyjnie kilka strzałow szalonego fotoreportera...... czyli też prawie krokusy

Te wykopałam, ale jakieś resztki cebulowe sie zostały.... i znów mam w trawniku zimowity ....





Różaneczniki - choroby i szkodniki 13:52, 16 wrz 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 32
Do góry
Witam serdecznie pasjonatów pięknych ogrodów

Niestety mam problem z moim 3 azaliami i bardzo prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu:


Wygląda to nie najlepiej, liście na w półsuche, poplamione
:


1.

1

2.
2.
3.

3.


Rośliny ponumerowałem, co by było łatwiej rozmiawiać. Najgorzej wygląda azalia nr. 3 ale od podłoża pojawiły się 3 nowe liście, co daje mi promyk nadziei na dalszą "drogę"


Ph to 5.5, wsadzone były w Maju, podłoże użyłem gotowe, z worka (ziemia do roślin wrzosowatych) dołek 2x większy od bryły korzeniowej.Oryginalna ziemia jest ciężka, gliniasta. Podłoże wy ściółkowane korą. Nie nawoziłem, opryskałem 4tyg Bravo.


Magja_ może coś podpowiesz?



Pozdrawiam i czekam na ratunek
Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 13:06, 16 wrz 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12329
Do góry
vita napisał(a)



Witam sąsiadkę
Masz śliczny ogród, te twoje zakątki są rewelacyjne, pokoiki czysto zadbane, super


Witajcie. To jest zaleta ogródka przy ścieżce. Nawet jak poszczególne zakątki są zaniedbane (tak jak w tej chwili), wystarczy dzień pracy aby ścieżka udawała czysty i zadbany ogródek.

Nieszko, do piwonii mam stosunek szczególny. Kilkadziesiąt odmian gromadzonych z trudem, czasami ściąganych z daleka. Właśnie dlatego, że krótko kwitną warto docenić ich inne atuty. Wybarwiające się liście jesienią i cudowne nasienniki u piwonii botanicznych. Ech...

Jesiennie i bardziej aktualnie

Werbena cudna taka dorodna.







Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies