Iracia, a ja nie dość, że roztargniona, to chociaż widziałam i się spotkałam z dziewczynami...to nie odróżniam Ell i Gabik, Wielkoszki od Madżenki...... mam nadzieję, że mi dziewczyny po raz kolejny wybaczą moje pomyłki, a Konstacja mi wybaczy produkowanie siena nie swoim wątku...... za to zarpaszam Cię na spacer Twoją alejką 