Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ... 16:49, 29 sie 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50494
Do góry
Iracia, a ja nie dość, że roztargniona, to chociaż widziałam i się spotkałam z dziewczynami...to nie odróżniam Ell i Gabik, Wielkoszki od Madżenki...... mam nadzieję, że mi dziewczyny po raz kolejny wybaczą moje pomyłki, a Konstacja mi wybaczy produkowanie siena nie swoim wątku...... za to zarpaszam Cię na spacer Twoją alejką


Zimozielony ogród przy białym domu 16:37, 29 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gardenarium napisał(a)



Zdzisław! A widzisz! Zapomniałeś o machaniu i Cię zamknęli biedaku Ale ja Macham! ! ! ! !



Pawełek w machaniu coraz lepsiejszy Tyż macham! ! ! !
Ogród do kwadratu 16:33, 29 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Ja myślalam o czymś takim... tylko w programie oczywiście takich cudów nie ma więc zastepstwem sa te drzewa



A mnie ciekawi gdzie Dana myślała żeby te świerki wsadzić...
Zimozielony ogród przy białym domu 16:31, 29 sie 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Prawie jak skok ze spadochronem Kupiłam dziś (tym razem przy okazji sobie ) cudowne hortensje, akurat dzwonił do mnie Sebek







a jaka to bukietowa czy ogrodowa?
Zimozielony ogród przy białym domu 16:30, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry






c.d.n.
Zimozielony ogród przy białym domu 16:29, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Róże w ogrodzie

Chopin ma pąki





Jedne kwitną



Drugie przekwitają



Zimozielony ogród przy białym domu 16:27, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Zimozielony ogród przy białym domu 16:26, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Prawie jak skok ze spadochronem Kupiłam dziś (tym razem przy okazji sobie ) cudowne hortensje, akurat dzwonił do mnie Sebek






Mój wymarzony ogród...kiedyś będę go mieć:) 16:26, 29 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Aniu gratulacje 400!!!! W takim tempie to zaraz 500 będziemy gratulować
Zimozielony ogród przy białym domu 16:24, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Zimozielony ogród przy białym domu 16:24, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kładziemy ekobordy



a przy trzmielinach ustawiamy "skarpetki" czyli ramy z Hakone, będzie taka wielka "czapa".

.









Zimozielony ogród przy białym domu 16:21, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
W tym zakolu zamiast host, będzie przy murku kilka hortensji. Odstawiliśmy je i tak ładnie tu pasują, że nie ma rady, muszą być, a z przodu hosty.

Zimozielony ogród przy białym domu 16:20, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zaraz będzie gotowe i wygodnie patrzeć



No i proszę z projektem pod pachą...



.. Zdzisław macha

Ogród w Holandii 16:19, 29 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Teraz uciekam, bo mam gościa, ale wrócę wieczorkiem to poczytam i nadrobię
Dla wszystkich "puszczam oczko"- motyle- są cudne- nie potrafię się oprzeć

Ogród do kwadratu 16:19, 29 sie 2012


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Do góry
Dziewczyny takie coś znalazłam, ale poradźcie jak to ma biegnąć, dokładnie w które miejsce wsadzić - Gosiu, może jakiś obrazek do unaocznienia z tego programu Twojego??? Jak taki szpaler wkomponować w to co już zbudowano?




Albo jakieś drzewo z durzą koroną, taką kopulastą w róg wsadzić??? HELP

Zdjęcia z zasobów Danusi. Chyba mogę tak wklejać?
Zimozielony ogród przy białym domu 16:18, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Czas zamienić projekty



Zimozielony ogród przy białym domu 16:16, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry




Tuje wkopane, ale zaraz będą wykopane

Zimozielony ogród przy białym domu 16:15, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Jest



Nie ma



Ogródek Anity 16:14, 29 sie 2012


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Do góry
Jeszcze wspomnienie wakacyjne- Mazury
Cisza i głusza- wypoczynek gwarantowany- polecam!!!

Zimozielony ogród przy białym domu 16:14, 29 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Zdzisław się zagapił niestety na cisy, ładne są równiutkie i wysokie.









Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies