Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Miniaturowy ogródek 23:40, 28 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Pochmurne lustro:




Po drugiej stronie:






Zamyślona głowa zapuściła irokeza:

Zielony galimatias 23:37, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
A ja jarzeniowo setkę wrzucę



Zielony galimatias 23:36, 28 sie 2012


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
Do góry
o żesz ... oczy mi się kleja i omal ... omal ... byłabym nie celebrowała taakiego jubileuszu ... ... no to seteczka nam stuknęła ...

Ewa kolejnych wielopoziomowych setek ... w kombinacjach słownych i bukszpanowo zawijaskowych ...



nie mogłam się zdecydować ... więc oba dwa kfiatki
Zielony galimatias 23:35, 28 sie 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Do góry
Gratuluje 100

Miniaturowy ogródek 23:33, 28 sie 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Do góry
Obiecane zdjęcia pozajeżówkowe:





Jak to Laurka mówi - trawka Kizi Mizi:




Przetacznik się przytulił:



Ogród w Alei Lipowej... 23:31, 28 sie 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Do góry
Milenko jak mi miło, dziękuję
Perfekcjonistka ...chciałabym

Dziś kupiłam sobie 5 horti Lime ładne duże sadzonki z pakami. Taka mam fajna szkółkę pod nosem, ale niestety w detal się nie bawią, to tylko taki fuksik mi sie trafił Zdjęcia zrobie , ale chwilowo nie mam aparatu. Planuję mały szpalerek z horti. Muszę więc przyciąc świerki, będę robic z nich stożki. Czy się uda czas pokaże, na razie paździurowato mi wychodzi.

to miejsce, słabe zdjęcie ale lepszego na razie nie mam



i trochę z dalsza i z ukosa



takie cosik ma mi wyjsc mniej wiecej, bedzie to trudne, ale moze mi sie uda


Dwa światy 23:28, 28 sie 2012


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Do góry
...ma brdzo duży kwiat...

Zimozielony ogród przy białym domu 23:26, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hydrangea macrophylla "Fantasia" cudowny kwiat






Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 23:26, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hydrangea macrophylla "Fantasia" cudowny kwiat









Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 23:24, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hydrangea "Papillon"





Zielony galimatias 23:24, 28 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
Evchen napisał(a)


Taczka to stały wystrój... jak u Irenki I Grabie - z sentymentu...


Taczka u Irenki to nie jest stały wystrój, tylko Wędrująca Taczka
Zawsze wwędruje w kadr, niezależnie od tego, co i gdzie Irenka foci
Zielony galimatias 23:23, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
betysia napisał(a)
a ja mam nadzieje jako pierfsaaaaaaaaa z zyczeniami i gratulacjami pierwszej setuchny galimatjasku !!!!


Przedwcześnie dziękuję
Nasze hortensje urzekające kwiatami przez długi okres :) 23:23, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Hydrangea paniculata "Magical Flame" już przebarwiona jesiennie






Zimozielony ogród przy białym domu 23:23, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Coś tam podglądam hehe

Hydrangea paniculata "Magical Flame" już przebarwiona jesiennie







Zielony galimatias 23:22, 28 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Do góry
a ja mam nadzieje jako pierfsaaaaaaaaa z zyczeniami i gratulacjami pierwszej setuchny galimatjasku !!!!

Kubusiowo 23:22, 28 sie 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12483
Do góry
kaisog1 napisał(a)
Coś Wam pokażę

Było 2011-05-15



Jest 2012-08-26



Dwa sezony? Za dwa sezony i u mnie moze być tak pięknie?

Gosia, gratki Pięknie to robisz.

Jak często bywasz w Kubusiowie, że tak dajesz radę ogarnąć to wszystko (utrzymanie rabat, koszenie trawnika).
Zielony galimatias 23:20, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Tess napisał(a)
Ewuś, to Ty masz kfiatki? Naprawdę masz kfiatki???

Mam i nie zawaham się ich użyć
Mam też pierwsze kółeczko... przymiarka ... Moje Madżenie......

Taczka to stały wystrój... jak u Irenki I Grabie - z sentymentu...
Puste pole z wysepką kwiatową 23:16, 28 sie 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry



Elfiku BAJKA
Zielony galimatias 23:12, 28 sie 2012


Dołączył: 18 cze 2012
Posty: 1810
Do góry
Evchen napisał(a)
żeby nie było, że u mnie nie ma tematyki ogrodowej...
bezbarwnie... choć biel to też kolor
zakwitła nieoczekiwanie Przesadzana milion razy, nie poddała się, widac przeczuła, że to jej stałe miejsce

żeby jej smutno nie było.... powojnik mojego Dziecięcia Połknął bakcyla, ma już swoje chciejstwa

białe mieczyki-niespodzianka


no zesz Ty kobieto jedna...takie cuda skrywasz i dopiero teraz upubliczniasz ??????
no piekne, przepiekne...pisz mi coto za powojnik bo roze sie domyslam ...
mieczyki....podac do sadu sprzedawce- dozywocie!!!!
Nigdy nie mów nigdy 23:11, 28 sie 2012


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do góry
I na dobranoc mój jedyny kwiat Red Baron



i floksy kwitnące z astrami




zachwycające żurawki Fire Chief


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies