Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Dolina Tęczy 06:29, 28 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
Gratuluję setki

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 06:25, 28 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 884
Do góry
Przyłączam się do życzeń. Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia.

Mój kawałek raju II 02:21, 28 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Dobranoc wszystkim
Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 02:18, 28 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione! buziolki Irenko
Dolina Tęczy 00:32, 28 sie 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Do góry
Pierwsza 100weczka!!! Gratulacje!!!


Ach wsiąkłam na Twoim blogu i tu i tam przepięknie
Wątek o tym, że ......nie umiem:) 00:30, 28 sie 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Do góry
Jagna jaka ja gapa pisałam a nie zauważyłam stóweczki warzywniak iście angielski, bardzo mi się podoba, może zrobisz zdjęcia obecnie jak tam wszystko rosło na nim, odezwij się pozdrawiam i zostawiam kwiatek na 104 stronkę a jak tam dalsza metamorfoza ogrodu i obejścia wokół domu?


Kolorowe rabaty 00:30, 28 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Pwl napisał(a)







Normalnie wzór konspekt


Dziękuję Może jeszcze nie wzór,ale idzie ku dobremu ...


Oj Martek, wpadłem i co widzę? Perfekcyjne kanciki! Super robota Proszę o więcej pewności siebie!


Powiedziałabym,że jestem już za stara na zmiany osobowości,ale słyszałam Pawle,że po 60-e kobieta wychodzi z domu nie patrząc w lustro i zdobywa świat ))))))))

Dziękuję za miły komentarz i odwiedziny serdecznie pozdrawiam
Zimozielony ogród przy białym domu 00:27, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Wypatrzyłam fajne trzmieliny na bardzo wysokim pniu







U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 00:27, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Sebek napisał(a)






Po pierwsze - genialne zdjęcie..! Zmieniłeś aparat?... Cudnie wyszły!
Po drugie - taka trawka to aktualnie mój cel
Zimozielony ogród przy białym domu 00:26, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sadziliśmy żywopłoty





Zimozielony ogród przy białym domu 00:25, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Liście ambrowca



Lek na całe zło czyli mój ogród 00:25, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Pozdrówka Aldonko. odezwij sie.


Bożenko, dzięki za pamięć. Spędziłam kilka dni u kuzynki koło Opola. Jej ogród ma już 25 lat i posiada niezłą kolekcję rh i azalii. Teraz są dzieci i trudno mi usiąść do komputera. Pozdrawiam

Zimozielony ogród przy białym domu 00:25, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Dziś mam bardzo dużo machania







U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :) 00:23, 28 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Sebek napisał(a)
Zapraszam na dzisiejszą sesję - dzisiaj będzie liściowo, ale kfietki też mam





Rozkwitły od nowa goździki




Nie.. no Sebek.. liściowo?... niezwykle kwieciste te liście
Czy to budleja?.. bo u mnie już dawno śladu po nich nie ma....
i jeszcze plisssssss , plisss bardzo - powiedz proszę, co to jest za białe coś między goździkami.. te śliczne delikatne kwiatuszki. Nazwa wystarczy, resztę dogooglam
Zimozielony ogród przy białym domu 00:23, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry


Śliczna Thuja "Aureospicata"

Zimozielony ogród przy białym domu 00:22, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kupowałam dziś rośliny, były dwie dostawy. Świerki nie zwiezione, bo Witek utknął w korku z powodu zalania metra i zamknięcia tunelu. Dotarł za późno





Zimozielony ogród przy białym domu 00:20, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Sobota była wolna, kiedyś odpocząć trzeba A dziś zobaczyłam, że piorunem powstała ściana na lustro.
Pamiętacie ostatnie fotki?







Miłkowo - moje miejsce na Ziemi cz. I 00:17, 28 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Jakie tam róże,ja podaruję Ci meksykanki boś gorąca Kobieta Miła .
Chociaż wiem,że życie nie jest tylko wspaniałym tańcem,wiecznym szczęściem to takie osoby jak Ty zarażają swoim uśmiechem i są niezastąpione więc życzę Ci ,żeby ten uśmiech nigdy nie znikał z Twojej pięknej twarzy
Masz za pewne jeszcze marzenia więc niech wszystkie się spełniają .Czuj się zawsze kochana i potrzebna niech otaczają Cię zawsze tylko życzliwi i dobrzy ludzie.
100 lat Jubilatko !!!


Kolorowe rabaty 00:16, 28 sie 2012


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 925
Do góry
Martek napisał(a)






Normalnie wzór konspekt


Dziękuję Może jeszcze nie wzór,ale idzie ku dobremu ...


Oj Martek, wpadłem i co widzę? Perfekcyjne kanciki! Super robota Proszę o więcej pewności siebie!
Lek na całe zło czyli mój ogród 00:14, 28 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Do góry
asc napisał(a)
Przypomniałam nazwę..to werbena..


Tak Aniu, to werbena patagońska. U mnie ładnie się rozsiała. Dzięki, że nie zapominasz



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies