Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej
02:45, 26 sie 2012
a może jakiś dekielek na studzienkę i na niej donicę .....ale to pewnie już sobie wymyśliłaś ....... a ten róg .... hmm może bluszcz puścić na rynnę( tylko czy nie zaszkodzi bluszcz - rynnie) i ustaw tam też trzy żurawki ....ciekawe jak by to wyglądało ... albo tam posadzić kulę z bluszczem ? ....
