Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 02:45, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
agniecha973 napisał(a)
Nie zdecydowałam, bo mi ta końcówka przy rynnie nie pasuje. Tam jest studzienka, która trochę zawadza, ale przesunąć się nie chce I nie wiem czym ten rożek obsadzić. Jeszcze myślę. Bukszpana trzeba zmieścic, bo będzie cały czas ozdobny, jak pisała Wieloszka.
Tu widać ten rożek, studzienka nie pozwala na ciągłość żurawek



a może jakiś dekielek na studzienkę i na niej donicę .....ale to pewnie już sobie wymyśliłaś ....... a ten róg .... hmm może bluszcz puścić na rynnę( tylko czy nie zaszkodzi bluszcz - rynnie) i ustaw tam też trzy żurawki ....ciekawe jak by to wyglądało ... albo tam posadzić kulę z bluszczem ? ....
Kolorowe rabaty 02:44, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
agniecha973 napisał(a)



Jakie świetne zestawienie! Marto zrób to samo miejsce jeszcze z innej perspektywy, proszę


Duet przypadkowy wkładam cynie gdzie jest tylko miejsce słoneczne oczywiście To mini "Bobo"pełna
Postaram się Agnieszko
Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej 02:33, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Nie zdecydowałam, bo mi ta końcówka przy rynnie nie pasuje. Tam jest studzienka, która trochę zawadza, ale przesunąć się nie chce I nie wiem czym ten rożek obsadzić. Jeszcze myślę. Bukszpana trzeba zmieścic, bo będzie cały czas ozdobny, jak pisała Wieloszka.
Tu widać ten rożek, studzienka nie pozwala na ciągłość żurawek

Kolorowe rabaty 02:22, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
Martek napisał(a)


Jakie świetne zestawienie! Marto zrób to samo miejsce jeszcze z innej perspektywy, proszę
Ogród Magdalenka 02:19, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Aga zdjęcia robiłam ok. 19tej .... ale muszę się przyznać, że odkryłam dzisiaj program w komputerze do obróbki zdjęć i poprawiłam kolory ....ciut
....tak wyglądał oryginał zdjęcia ....



.... bluszcz się przypalał ( pamięć masz bardzo dobrą ) ....a pomysł z powojnikiem bardzo mi się spodobał .... rama musi być!!! tylko główkuję czy z metalu ją zrobić ....czy z drewna .... i koniecznie w takim ostrym kolorze ....
.... a w rojniki dla mnie to odkrycie..... są bardzo dekoracyjne...... u Ciebie w rzece będą wyglądały super...... idę do Ciebie.... widziałam ,że jeszcze nie spisz ....

Ogród Magdalenka 02:10, 26 sie 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Do góry
noemi napisał(a)
Limki ....



i mój nowy nabytek ..... śliczny powojnik , muszę dla niego zrobić ramę i będzie jak żywy obraz


Magda, kolory na zdjęciach z limkami bardzo mnie urzekły. To wieczorne barwy czy poranne?
Powojnik taki nietypowy, trochę jak stokrotka pełna. A pomysł z obrazem widzę popychasz do przodu. Miał być bluszcz (mam nadzieję, że mnie pamięć nie zawiodła), a będzie powojnik. Podoba mi się ta ramka niebieska.

A i jeszcze jedno. O to:


Rojniki to moja słabość. Kiedyś w domu miałam sezon lub dwa w dużej ceramicznej podstawce pod doniczkę, muszę wrócić do tego pomysłu. A większe ilości planuję u siebie w kamyczkowej rzece.
Ogród Magdalenka 01:50, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Dawno "zwąchałam"wywiad z Kachną bo kupuję tego typu czasopisma.
Bardzo ładnie jej to wszystko opisali i przedstawili podoba mi się artykuł

Noemi dzięki za odwiedziny i tym samym przywołanie mnie na tak piękne obrazy jakie tworzysz na swoim ziemskim raju .Jest cudownie tylko leżeć na tym twoim leżaczku i delektować duszę

Wianek też nieprzeciętny
Wszystko mi się u ciebie podoba cholera nie ma się czego czepić ;(

Gratuluję 208 strony ja zaglądam od czasu do czasu ,ale sporo pytlujesz z koleżankami to się nie wtrącam

300 m2 szczęścia- ogród Marie 01:22, 26 sie 2012


Dołączył: 15 sie 2012
Posty: 11
Do góry
Wszystkiego to może wycinać nie będę, ale tył ogrodu to jakas porażka. Co rano wstaję, wychodzę na taras i widzę najbrzydszą część ogrodu. Te skyrockety i nieszczęsne tuje. Nawet klon palmowy nie cieszy tak, jakby mógł.
Tu są nowo posadzone roślinki, wiec ten fragment (mam nadzieje) zacznie kiedyś wyglądać, ale dalej...
Kusi mnie bardzo, żeby pozbyć się tych 3 jałowców i 3 tui, ale boję się takiego drastycznego kroku. Poza tym chciałabym stworzyć może jakiś miły zakątek w dalszej cześci ogrodu. Wszyscy, którzy nas odwiedzają zatrzymują się na tarasie i nic nie przyciąga ich w głąb. Tak się symetrycznie i nudno zrobiło... Czekam niecierpliwie na Wasze sugestie. Takie tu cudeńka można obejrzeć na Ogrodowisku
Kolorowe rabaty 01:18, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Tess napisał(a)
Zaglądnęłam, a tu Martek ma kłopot i zmatwienie...
Będzie dobrze, Martuś
Musi być!

Piękne kfiatki pokazałaś na dobranoc

Jak ma na imię ta róża? Bardzo ładna jest I jak Ci się sprawuje?

To jeszcze raz na dobranoc
Kiedyś będzie tu pięknie ... 01:17, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Enya73 napisał(a)

Przy okazji ta rabata do poprawy... Nie podoba mi się sosna na nóżce + 3 małe sosenki. Na dodatek to miejsce chyba jest dla nich za mokre. Jesienią pójdą do rabaty przy garażu a na ich miejsce chyba bukszpan a'la bonsai?
A może coś innego doradzicie?

Po lewej stronie do eksmisji mięta, potwór z niej jakiś!


Marzenko miętę możesz wykorzystać dodając do karafki z niegazowaną wodą mineralną wraz z limonką, całość schłodzone w lodówce. Być może znasz ten sposób. Takie bezalkoholowe mohito Doskonałe na upalne dni, świetnie gasi pragnienie, no i można usiąść po nim za kółkiem Szkoda ją wyrzucać Może posadź tam hortensje, one lubią mieć wilgotno. Bukszpan chyba też nie przepada za zbyt mokrym stanowiskiem.
Piękne te sosenki, ja jestem wielką fanką różnych odmian sosen, a najbardziej lubię te malutkie, miniaturowe


Marzenka właśnie taką serwuje .... i my ostatnio piłyśmy pyszne bezalkoholowe mohito .... moja mięta w skrzynce dawała radę do mojego urlopu , codziennie trzeba było ją podlewać ..... i po urlopie już jej nie odratowałam .... ale smakowita była wielce
Kolorowe rabaty 01:17, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Kolorowe rabaty 01:12, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry




Ogród Magdalenka 01:07, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Pozdrawiam moich gości ....

Kolorowe rabaty 01:04, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Ogród Magdalenka 00:57, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
żurawki obsidan.... i lime ....




Kolorowe rabaty 00:55, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Ogród Magdalenka 00:53, 26 sie 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Do góry
Carexy evergold przed żurawkami ....
Kolorowe rabaty 00:53, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry




Kolorowe rabaty 00:51, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Kolorowe rabaty 00:49, 26 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies