Mój mały raj na ziemi :)
18:43, 22 sie 2012
u nas właśnie lunęło !
dzień był jednak słoneczny i po pracy udało mi się zrobić kilka zdjeć.... na prośbę Lenki, tak naprawdę, no bo nic się póki co nie zmienia....
na razie fotki z rana, krople rosy, co mnie tak zachwyciły przy porannej kawce

deczko są nieostre, bo bez statywu...ale obłędnie to wyglądało ! jak koraliki
dzień był jednak słoneczny i po pracy udało mi się zrobić kilka zdjeć.... na prośbę Lenki, tak naprawdę, no bo nic się póki co nie zmienia....
na razie fotki z rana, krople rosy, co mnie tak zachwyciły przy porannej kawce

deczko są nieostre, bo bez statywu...ale obłędnie to wyglądało ! jak koraliki






