Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Mój mały raj na ziemi :) 18:43, 22 sie 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Do góry
u nas właśnie lunęło !
dzień był jednak słoneczny i po pracy udało mi się zrobić kilka zdjeć.... na prośbę Lenki, tak naprawdę, no bo nic się póki co nie zmienia....

na razie fotki z rana, krople rosy, co mnie tak zachwyciły przy porannej kawce



deczko są nieostre, bo bez statywu...ale obłędnie to wyglądało ! jak koraliki
Owocowo-warzywno-ozdobny bałagan - czyli o tym jak wcisnąć kolejną roślinkę do mojego ogródka 18:38, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry




O MATKO I CORKO jakie jezyny.... Slinianki oszalaly. Karolina ja nie wiem jak Ty to robisz... I jeszcze ta morwa, o raju...

Rabata z ptakami super, skad Ty wytrzasnelas taka fajna bizuterie ogrodowa

Pozdrawiam serdecznie
Zielony galimatias 18:29, 22 sie 2012


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Do góry
Konstancja30 napisał(a)
....


Ewo ... nie opowiem się za konkretną wersją ... bo nie ma łatwo niestety ... ... trzeba wybrać samodzielnie ... nikt nie mówił, że będzie łatwo ... ale ... no pewnie, że jest zawsze jakieś ale ... zatem moje "ale" to oczywista oczywistość, że jest zawsze coś za czym opowiadamy się zdecydowanie i jest tego łatwiejsza alternatywa będąca jednakże li tylko namiastką ... z reguły to co nam podpowiada chciejstwo nadrzędne jest trudniejsze ... budzi kontrowersje i wymaga od nas odwagi i trzeba zawalczyć ... za to gdy już przejdzie się mozół przekonania samego siebie i całej reszty i rzecz ciałem się stanie w tym wypadku ogrodem duma rozpiera i serce siem raduje ... nie oszukuj się, że to co Cię nie kręci będzie ładne ... nie będzie ... nie wahaj się zburzyć jednej alejki gdy jeszcze to kwestia jednej alejki bo zapewne warto ... żadne zamiast z reguły nie cieszy a jedynie jest aby być ...

zacytuję z powyżej bo dla mnie Twój wybór jest oczywistą oczywistością

*** Chciałabym, by ogród był zamknięty w ramy, geometryczne

*** na pierwszym miejscu jest bukszpanowy i tu pokochałam geometrię kształtu roślin

*** na drugim miejscu jest Madżenie Ogrodnika i tu pokochałam geometrię rabat

*** obwódki bukszpanowe na części rabat

Ewka czy masz świadomość, że wybrałaś ... ...

edit: przy okazji ... Madżenie Ogrodnika ... dobre ... ...
drugie przy okazji ... powinnam to też sobie wydrukować i powiedzieć sobie ))


Konstancyjo... przyszłaś i z właściwą sobie gracją streściłaś kilkudziesięciostronicowy elaborat

Jest wiele złotych myśli, które sobie niniejszym wydrukuję, nauczę się na pamięć, a Ty mnie u Kapiasów przepytasz
1. . nikt nie mówił, że będzie łatwo
2, z reguły to co nam podpowiada chciejstwo nadrzędne jest trudniejsze
3. nie oszukuj się, że to co Cię nie kręci będzie ładne .
4. żadne zamiast z reguły nie cieszy a jedynie jest aby być ... (to zaiste złota myśl!!!! Uwielbiam Cię Siostro!

No fiem... wybieram jasne i geometryczne kształty...obwódki bukszpanowe i esy-floresy...niby zamknięte a otwarte dla fantazji.... niby powszechne a oryginalne, bo wymagające duuużo samozaparcia i odwagi... bo to takie nietuzinkowe rozwiązanie.. rokokoko ... ale musi być z elementami Madżenki.. bo jej wizja ogrodu pobudziła moją uśpioną wyobraźnię, a Twoja spostrzegawczość i błyskotliwość umysłu - pomogła usystematyzować galimatias....

Boćkowe perypetie ogrodkowe 18:29, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Mialam juz nie sadzic wrzosow...

Nie wytrzymalam....

Zbyt mocno kocham wrzosy, zeby na jesieni nie cieszyc sie ich kwiatuszkami...



sa nawet w skrzynkach

Kwiatki i rabatki u Elizy 18:28, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Kto mi powie co to za róża? Znowu zakwitła. Jest śliczna, ale prawie nie pachnie.



Boćkowe perypetie ogrodkowe 18:26, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Rosnie mi chlebek z zakwasu, ktory rowniez jest moim dzielem



Ogród w Holandii 18:19, 22 sie 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Do góry
Gratulacje z okazji seteczki.

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II 18:06, 22 sie 2012


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Do góry
Danusiu chciaabym się Ciebie poradzic, czy ochraniasz fundamenty w jakiś sposób sadząc rośliny pod samym murem? np tutaj czy stożki i kule są w donicach?
Ogród w Holandii 17:51, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Zagladam sie przywitac a tu prosze trzy seteczki. Gratulacje Aga Cudownosci Ci zycze w domu i ogrodzie, radosci w sercu i zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Zamiast kwiatka rozczochraniec

Ogród w Holandii 17:47, 22 sie 2012


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Do góry
I ode mnie kwiatuszek na 3 setki

Kolorowe rabaty 17:37, 22 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Martek napisał(a)






w wersji takiej też pięknie uwielbiam dalie, może ufa mi sie w tym roku je przechować!
Kwiatki i rabatki u Elizy 17:36, 22 sie 2012

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Do góry
eliza3 napisał(a)
Dzisiaj polowałam na pszczoły i muszę przyznać, że nie było łatwo, na razie pokazuję moje początki, ale się uczę...



polowanie bardzo udane, naprawdę : )
Boćkowe perypetie ogrodkowe 17:33, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Futro nawet na to patrzec nie moze

Boćkowe perypetie ogrodkowe 17:32, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Ale takich to juz nie za fajnie Sikorkom uciekly dranie

Boćkowe perypetie ogrodkowe 17:29, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Miec w ogrodzie takich gosci to wiele radosci


Boćkowe perypetie ogrodkowe 17:25, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Horti sie rumieni




a druga az zielenieje

Wichrowe wzgórze 17:19, 22 sie 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Do góry
Monic napisał(a)
Wariacje na temat Williama Morrisa - ładnie kwitnie w tym roku














Jak najwięcej takich wariacji Monic
Boćkowe perypetie ogrodkowe 17:19, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Szalwia znowu zakwitla Juz nie tak intensywnie, ale mimo to kwiaty ciesza oko





Rozplenice sie klosza

Boćkowe perypetie ogrodkowe 17:15, 22 sie 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Do góry
Witam po dluuuuugiej nieobecnosci - zbyt dlugiej. Sproboje nadrobic co nieco, chociaz szanse marne.
Od dzisiaj sie urlopuje, ale za chwile wyjezdzam, wiec znowu jestem tylko na moment, taki lajf.

Widze jednak, ze nie pozwoliliscie watkowi na spektakularne kaput za co serdeczne dzieki

Czuc juz nadchodzaca jesien niestety A moze stety, bo wreszcie bede miala czas posiedziec z Wami, poogladac Wasze zakatki.

Tymczasem kwiatek dla Przemilych Gosci. Oto goryczka, ktora zakwitla po raz drugi



I kilka aktualnych zdjec, wiecej moze jutro :




Kolorowe rabaty 17:12, 22 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Do góry
Pszczelarnia napisał(a)



To zdjęcie na odświeżenie zostawiam na wierzchu dla innych spragnionych widoków z ogrodu. Żeby nie musieli długo szukać.


dobrze zrobiłaś Pszczółko, ja pierwsza i nie ostatnia, podziwiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies