Rododendronowy ogród II.
23:06, 19 sie 2012
Swietne zdjęcie. Wierszyk napisałam w samochodzie wracając od Was, może sie spodoba bardziej niż nie zrymowane słowa????????
Ten widok zawsze robił na mnie ogromne wrażenie.
Przepięknie!