U Sebka - czyli ogrodowych rewolucji ciąg dalszy :)
16:15, 15 sie 2012
W trzykrotce wyrosły astry....I nie wiem czy usunąć czy nie, bo jak po nich zostaną tylko liście to te zaczną kwitnąć
Też dla Ciebie Madżenko, ale nie wiem czy o to Ci chodziło - werbena z dalszej odległości. W sumie to zestawienie żadne, przed werbenami żywopłocik bukszpanowy (kiedyś urośnie
),
a niżej od trawnika są żurawki, potem te rozchodniki, a za nimi liliowce. No i tłem miałbym żywopłot bukowy, ale nie wyszło
Tak sobie myślę czy nie zrobić go z pęchęrznicy ? Mam do wyboru albo bordową lub zieloną
Też dla Ciebie Madżenko, ale nie wiem czy o to Ci chodziło - werbena z dalszej odległości. W sumie to zestawienie żadne, przed werbenami żywopłocik bukszpanowy (kiedyś urośnie
a niżej od trawnika są żurawki, potem te rozchodniki, a za nimi liliowce. No i tłem miałbym żywopłot bukowy, ale nie wyszło