Ogrodomania Oli
17:04, 06 sie 2012
Na wcześniejszych zdjęciach było lepiej widać jak jest duża, ale chodzi mi o to jak długo masz już tę kępkę Matrony (bo to Matrona?)
Pozdrawiam
lewa strona ...
[img
dorodne trzmielinki bardzo je lubię... i kącik romantyczny...
na gore wchodzimy po schodkach , taka prowizorka ale z doswiadczenia wiadomo ze najtrwalsza
![]()
![]()
![]()
uroczy ten wianeczek i pięknie zdobi drzwi, a cały wystrój wejścia do domu jest bardzo zachęcający, ciepły i romantyczny... Ślicznie!