Lecę w kulki...
22:54, 04 sie 2012
...flora....
...łogródeczek ziołowy.....cudny..., te kolory.....


a teraz trochę architektury.......
tu mieszkaliśmy......
...łogródeczek ziołowy.....cudny..., te kolory.....
a teraz trochę architektury.......
tu mieszkaliśmy......