Aniu ,rozpoczynasz nowy wątek w wielkim stylu!
Imieninowe życzenia zbiegają się z rozpoczęciem nowego tysiąca.
Kolejny 1000 nowości i kolejna masa odwiedzających gości!
Zdrowia Tobie życzę i choć trochę wolnego!
Aniu ! i ja spieszę z życzeniami - wszystkiego najlepszego - zdrowia, szczęści i miłości!!! Monika
zdjęcie z neta ( jestem w pracy i nie mam własnych ) ale śliczne wiec mam nadzieję że nie szkodzi...
Haniu! Z poprzedniego postu Zbigniewa - oraz po szybkich kalendarzowych ustaleniach - mam prawie stu procentową pewność, że masz dziś imieniny!! Więc Kochana i je pędzę złożyć Ci najserdeczniejsze Życzenia, przede wszystkim zdrowia, i jeszcze raz zdrowia, następnie wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i wielu serdecznych przyjaciół )) M