O....!
22:31, 25 lip 2012
W pierwszej chwili pomyślałam, że to Twój nowy nabytek!
A Ty sobie zoo zwiedzałaś
No i chwalę się.
Moje pierwsze własne trzmielinki!!!!!!![]()
![]()
Powędrowały tu
![]()
![]()
Brakuje tu jeszcze kulki bukszpanowej
Nowe stare żurawki (sorki za jakość zdj.)
![]()
![]()
![]()