Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzy mi się Siedlisko....

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzy mi się Siedlisko....

zuza12 19:16, 14 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
Witaj Aniu w ten deszczowy dzień. Zakupy dzisiaj były udane. Donica nie jest niczym nadzwyczajnym. Zaraz będę wrzucać fotki.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
AniaK 20:09, 14 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
beta napisał(a)
przywitać się wpadłąm


Aniu niesamowite są te Twoje przemiany-gratuluje

wszystkie roślinki takie dorodne

warzywniaczek prześliczny, bardzo fajny pomysł z tymi skrzyniami , no i ta ceglasta ścieżka-bardzo fajnie


Witam Cię Beato, miło że wpadłaś i dziękuję za komplementy.Gdyby nie zdjęcia, to te przemiany są niezauważalne tak na codzień, niby widać że wszystko rośnie, ale dopiero jak się zobaczy jak to wszystko wyglądało, jakie było malutkie, czasem patrzę i oczom nie wierzę

A te skrzynie i cegła to taki mały elemencik angielski, choć troszeczkę.

Pozdrawiam i czekam na Twój wątek
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 20:11, 14 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Zuza, deszczowy dzień okropny, ale trochę udało mi się popracować w ogrodzie między jedną ulewą a drugą.Ciekawa jestem Twoich zakupów, zaraz do Ciebie wpadam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
AniaK 13:18, 15 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
A dziś coś na niedzielę do kawki, ciasto drożdżowe z ogrodowiskowej kuchni, tylko z jagodami.

Przepyszne
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Gabriela 15:13, 15 lip 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Aniu, widzę dopiero teraz, że byłaś u mnie, cieszę się bardzo z Twoich odwiedzin.
Pytałaś o Eden Rose. Bardzo ją polecam, bo jest piękna i zdrowo rośnie. Słabo pachnie, ale urok kwiatów w pełni to wynagradza. Nie jest wcale ogromna, u mnie pędy dorosły w tym roku do ok. 2 m, a były przycięte po tej okropnej zimie przy samiutkiej ziemi. Myślę że spokojnie może rosnąć przy podporze na rabacie,pędy ma raczej sztywne. Pąki kwiatowe zawiązała późno, zaczęła kwitnąć dopiero tydzien temu i na razie tylko na jednym pędzie. Mam nadzieję na dalsze kwitnienie w tym roku.
Ponieważ byłam na wakacjach, zobaczyłam w czwartek kwiaty już troszkę przybladłe i pokropkowane po deszczach, nie wstawię więc świeżego zdjęcia z bliska, ale dla Ciebie w prezencie zdjęcie z ubiegłego roku i zrobione dzisiaj - róża jest po lewej stronie pod tarasem, myślę że da Ci to pojęcie o jej wielkości.




Obejrzałam dokładnie historię powstawania ogrodu i bardzo się cieszę, że powiększyłaś grono wielbicieli ogrodów bylinowych, kwiatowych. Rabaty piękne, a bodziszek nomen omen "wspaniały". Mam sporo różnych bodziszków, ale tego jeszcze nie. Świetnie u Ciebie wszystko rośnie, podziwiałam te rabaty




A na widok ciasta drożdżowego z jagodami język wisi mi do pasa. Pozdrawiam, obiecuję wpadać.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gardenarium 15:17, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Śliczna kompozycja w niebieskościach i różach piwoniowych Normalnie jak w Anglii
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:30, 15 lip 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja dziś zrobiłam ciasto maślankowe wg ogrodowiskowej kuchni Udało się



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Moniika 15:43, 15 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
AniaK napisał(a)
A dziś coś na niedzielę do kawki, ciasto drożdżowe z ogrodowiskowej kuchni, tylko z jagodami.

Przepyszne

NIE no teraz to mi narobiłaś smaka... a miałam jeść duuużo mniej!! Ale będę walczyć i nie dam się skusić! Wypiję samą kawkę wpatrując się w Twój ogródek i to nieszczęsne ciasteczko )
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
MilenaP 15:46, 15 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj Aniu
obejrzałam Twój ogród i bardzo mi się podoba. Wszystko pięknie Ci rośnie. Bardzo podoba mi się szałwia i linia rabat. Ogród jest duży i kolorowy, a takich teściów jak Twoi to tylko pozazdrościć pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
Diana 19:29, 15 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
AniaK napisał(a)
A dziś coś na niedzielę do kawki, ciasto drożdżowe z ogrodowiskowej kuchni, tylko z jagodami.

Przepyszne


Aniu wygląda smakowicie
gdybym wcześniej zajrzała.......wprosiłabym się na kawełeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies