Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 11:21, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Chyba hakone będzie popularna w tym roku na forum
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 11:17, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

To moja lamie wszystkie zasady rosnie na glinie na patelni nigdy nie podlewana i nic jej nie jest i dobrze przyrasta


To napisz proszę jeszcze raz jaką masz odmiane?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 10:43, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
malkul napisał(a)
dziś u nas -17
przylazlam
ide do twojej wizytówki by naoczyć oczy tulipanami


Małgosiu o jak zimno! U mnie rano było -7 całe 10 stopni różnicy. Licze ze w lutym juz będziemy podziwiać krokusy
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 10:41, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasya napisał(a)


no i co ja mam o tym myslec ?


Jesli masz gline rozrzedź ja piaskiem płukanym i torfem odkwaszonym. Ja większość rabat w taki sposob poprawiałam i hakone całkiem dobrze teraz rosnie
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 10:39, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
bleebla napisał(a)
A ja właśnie weszłam tutaj, żeby spytać jak wygląda runianka po mrozach i czytam, że ją chcesz przesadzić...

Czrety lata dla ogródka do bardzo dużo. Wszystko w oczach urosło

Runiankat tak jak bergenia i inne zimozielone po mrozach sie kurczy . Wystarczy jednak, że się ociepli, popada i od razu nabiera urody. Ale po postu mi sie znudziła a ja marzę o trawach. Ale wymienie ja dopiero po przekwitnieciu tulipanów. Tak wiec spokojnie do tego czasu wiele sie może zmienić. Być może hakone bedzie tylko pod magnolia a runianka zostanie? Przecież ja projektuję łopata a nie głowa a łopata często zmienia zdanie
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:45, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasya napisał(a)
jaki refleksyjny sobotni poranek


Od 9:0 czekam na księdza dom wysprzątany a ja myśle
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:43, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

U mnie ogolnie gliny niebmabtylko wbtym miejscu bo to nawieziona ziemiabdo donic


Z moich obserwacji wynika, ze hakone nie lubi ciężkiej gleby i suszy. Musi miec stale wilgotno w przeciwinym razie zwija listki. Gdy rosnie w glinie bardzo słabo przyrasta.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:29, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasiu i Aniu dlatego nie planuje w przód. Mam tylko marzenia a zycie samo układa swoją ścieżkę , czasem gładka wysypana mięciutkim piaskiem a czasem tak wyboistą, ze zęby mozna sobie powybijać. Życze sobie kolejnych co najmniej takich samych 4 lat jak tych z ogrodowiskiem. To czas spokoju i cieszenia sie z życia dla mnie i mojej rodziny.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 09:25, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ha 4 lata to tylko fragment mojego zycia, bardzo krótki, dla ogrodu to dojrzewanie. Dla hakone to moze nawet całe zycie
Zobaczymy co będzie za 4 lata
Typografia ogrodu 08:15, 23 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ita magnolia u Pszczółki ma chyba kilkadziesiąt lat......
Typografia ogrodu 23:36, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
E tam klony, brzozy, to maja wszyscy a Ty sobie zrob takie małe "lucianko"
http://www.hungertv.com/gallery/68770/1/2/luciano-giubbilei/

Dwie śliwy z trawami a jedna z kulkowiskiem
Typografia ogrodu 23:25, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Ale magnolia tez kwitnie.myslalam.ze bedziesz wlasnie za magnolia.no i ona wieksza jest co u mnie wskazane.
Latwo nie bedzie z wyborem


Wiesz ze ja kocham magnolie, ale tez wiem, ze wolno rosna. Nie znam tej odmiany kobus, byc moze jest bardziej ekspansywna. Na pewno na Gardeni bedzie duzy wybor kwitnacych juz magnoli. Ale ta świdośliwa byłaby pierwsza wielopniową na O wydaje mi sie, ze bardziej spełnia Twoje oczekiwania co do kształtu pni
Pogooglalam czy Luciano częsciej je stosował i znalzalm, zaraz Ci wkleje

Najbardziej utytułowany projekt Luciano jest właśnie ze świdośliwą
http://claxtonkeys.com/wp-content/uploads/2014/05/LaurentPerrier_V0P0011_940627.jpg
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 23:22, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I rozumiem że wam jej nie przypala?
Coś jeszcze, coś więcej... 23:21, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Tesknię, doskwiera mi ta zima...
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:18, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
siakowa napisał(a)
Ale poroslo pozdrawiam


U ciebie juz po roku nieźle podrosło. Boj sie co będzie za 4 lata
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:17, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Wiem ze nie ma.ale wiem.tez ze byla.chakone troche do niej podobna dlatego sie odwolalam.



Moj ulubiony Rzeczniku wiem , że wiesz ale sama sie zastanwiam czy pokazywałam gdzie carex elata wylądował?
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:16, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Luki napisał(a)
Marzenko mam Aureole od maja 2014 malutkie sadzonki, w zeszłym roku były już wielkie, a jak wiadomo moja gleba żyznością nie zaskakuje.
To były pracowite i jakie owocne i efektowne 4 lata, tylko nie wiem czemu aż tak mocno Cię zarosło z każdej strony, takie widoki były w każdą stronę
Człowiek się niecierpliwi, że rośliny wolno rosną


Widoki były i wiatry hulały

Licze ze hakone w dobrych warunkach szybko rosnie
A marzy mi sie ta hakone z okładki ksiazki Danusi
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 23:15, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ana_art napisał(a)
czytam i się śmieje wiesz tego tam juz nie ma jest tam


Ana moje rosliny musza byc twarde nie znają bowiem ni dnia, ni godziny gdy postanowię z łopatą polatać
Ja nie umiem tak jak dziewczyny mysleć, planować, tysiąc . Działam impulsywnie. Albo mi sie cos podoba i nie ruszam albo nie podoba sie i mam natychmiastowa potrzebę zmian. Najgorsza jest zima bo mi sie wtedy nic nie podoba
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 23:10, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ewo tez jestem ciekawa Soul, mam jedna sztukę a druga zamowiona
W tym roku licze na JW Goethe, Gospel, Artemis, Weding Piano, First Lady (trzeci raz przesadzona), Gartentraume i Stefanie Baronin a i Bidermeier do doniczek na tarasie
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 23:07, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
1 bo ja inne pokolenie jeśtem i kocham cisy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies