To tu- to tam- łopatkę mam !
13:09, 24 sty 2022
Haniu, poczytuję wciąż i systematycznie Twój wątek i mam z tego ogromną frajdę, lektura oprócz walorów edukacyjnych i refleksyjnych dostarcza pięknych zdjęć, a to uśmierza tęsknoty za wiosną, tu wszystkie pory roku są na wyciągnięcie ręki
Skrupulatność w relacjonowaniu wzrusza mnie bardzo. Kompozycje takoż.

Nie zaniedbując przy tym najnowszych wpisów na wątku zajrzałam z ciekawości, jak mają się przygotowania do Biegu Piastów, a tu widzę że pogoda im sprzyja
Długa prosta z dereniami zachwyca, nudy ogrodowej u Ciebie nie ma o żadnej porze roku. Twoje ptaki to istne pochłaniacze karmy, czy dlatego, że sąsiedzi nie czynią nic w tym kierunku i całe okoliczne towarzystwo ląduje tam, gdzie dają jeść? Nie sądzę jednak, że przyczyna mogłaby być aż tak prozaiczna. Szukajmy jej raczej w klimacie miejsca, jakie stworzyłaś. Pytanie, kiedy zamówienia pokarmu otrą się o kurierów gabarytowych
Haniu, pozdrawiam
Nie zaniedbując przy tym najnowszych wpisów na wątku zajrzałam z ciekawości, jak mają się przygotowania do Biegu Piastów, a tu widzę że pogoda im sprzyja
