Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

W Kruklandii 22:39, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Juzia do jadalni krzesła kup wygodne a nie modne

Gdy mi kiedyś kazano na ghost'ach przez całą impreze siedzieć przeklęłam gospodarzy
Coś jeszcze, coś więcej... 22:36, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Qurcze jak zazdroszczę nart
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:31, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek napisał(a)
A ja się nie mogę na te cisy napatrzeć Mega szybko urosły


Wiesz to niesamowite, po 4 latach stanowią juz fajny żwyopłocik a były takie malutkie
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 22:30, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Asia elata tam juz nie ma. Jest carex silver screpte ale chaiałbym dac po calosci tę hakone. Elata jest teraz z bukszpnach i różach (min z Artemis) obok hakone stripe it rich. Chyba nie pokazywłam tej zmiany , bo jeszcze uroda nie grzeszy.
Typografia ogrodu 22:27, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Mysle ze olbrzymia zaleta tej świdośliwa oprocz wielopniwosci jest kwitńienie.a ja chyba moja magnolię troche podkrzesam w tym roku, ale dopiero gdy przekwitnie
Typografia ogrodu 22:12, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

To drzewo co prawda w ogrodzie Luciano,ale z tego co czytalam juz roslo zanim Luciano tam byl
Cierpliwosc to jedno ale na tyle by zycia mi wystarczylo.


Wiele razy oglądałam ten ogród i zasze myslalam, ze to magnolia... Az odkryłam u ciebie ze to świdośliwa.
W innych projektach na CHFSh Luciano wykorzystał to drzewo , wiec myślę ze docenił jego wielopniowość.
Jak założysz taką rabate to bierę kocyk/pled i kładę sie w tej molini. I mnie nie przegonisz

I uprasza sie o zwolnienie tempa watku bo nie nadązam, zadyszki dostaję całe forum chyba na feriach tylko u Ciebie ruch jak w stolycy
Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem 21:53, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Boska ta hakone. Ale jaka to odmiana bo ciągle nie moge zapamiętać...
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:51, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Moja hakone zielona po roku urosla x3 i niedawno ja dzielilam.ona rozrasta siebteoche jak "mini miscant"-kly wypuszcza coraz szerzej.dodam ze u mnie rosnie bez nawadniania na poludniu i to w glinie


I własnie taka mi się marzy pod tą magnolią w kulach bukszpanowych


Stipę w całości przeniosę na różankę (jeśli przeżyła zimę), zostawię tylko młodziutkie siewki
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:48, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
ana_art napisał(a)
ech Marzenko, kto by pomyslał, że w przeciągu 4 lat może tyle sie zmienić Włąśnie przed chwiląteż przeglądałam stare fotki i miło to się ogląda oooo tyle powiem


U Ciebie za chwilę będziemy 5 lecie świętowąć!!!
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:47, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Ewik napisał(a)
I mam pytanko ma ktoś różę Scepter'd Isle ? zastanawiałam sie nad nią w zeszłym roku ale zrezygnowałam a teraz dumam znowu


Ewik nie mam, nie widziałam na O
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:47, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Dokupiłam dużo róż Tantau głownie za sprawą tych moich ulubienic, które pokazałam
Czekam jednak na kolejne sezony nowych róż aby podziwiać ich urodę
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:46, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Lavender Ice - moja kolejna ulubienica - patio



Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:39, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Heidi Klum - maluteńka cudowna róża. Idelna na brzeg rbaty. Podobno jest kapryśna u mnie w pierwszym sezonie była śliczna. Niestety w czasie głównego jej kwitnienia byłam na urlopie...
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:34, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Bezobsługowe dla początkujących:

The Fairy - malutka okrywowa ale niezwykle wytrzymała i kwitnie do silniejszych morozów



i Bonica
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:29, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Aspirin - okrywowa, która u mnie przekracza 1 m w każdą stronę. Rośnie już 4 sezony dlatego to pokażne krzaki, ale nie sprawia żadnych problemów. Piękna róża o ciemnozielonych liściach praktycznie kwitnąca cały sezon
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:26, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Astrid Grafin von Hardenberg


Daję jej ostatni sezon aby pokazała swą urdę. Jest u mnie wyjątkowo wątła i słabo kwitnie aczkolwiek gdy już pokaże kwiat to zachwyca
Rosen Tantau - róże nostalgiczne 21:23, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moja ulubienica Ascot. Kwiaty utrzymuje bardzo długo, ma piękne ciemnozielone liście i jest bardzo zdrowa. Ma zwarty i pionowy pokrój i ok 1 m wysokości. Polecam wszystkim gorąco tę odmianę


Przekwitając robi się lekko fioletowa


Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:18, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Hi hi Juzia cenię Twoją szczerość
Ren - będzie ładniej
Kasya - jest jeszcze co zmieniać

Lecę na watek róz Tantau coś powklejać
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:07, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I dokładnie te same miejsca aktualnie





Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:05, 22 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kochani dzisiaj mija moja 4 rocznica na forum. To była siarczysta zima z mrozami do -28 stopni bez śniegu... Tę ostrą zimę spędziłam z Wami
Mój ogród dokładnie przed 4 laty

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies