Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Sałatka pokrzywowa 19:10, 04 gru 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry
Wiadomość dnia jest taka, że pierścionek SIĘ ZNALAZŁ

Słońce wzeszło, śnieg stopniał. Przechodzę NIEWIEMKTÓRYRAZ obok schodów wejściowych do domu (teraz powinnam napisać - gdy wtem!) - patrzę, leży Na bruku, w pobliżu rabatki, z której wyjmowałam dalie. Lekko zjajowany, ale M. już go naprostował
Rano przeszłam cały ogród z nosem przy ziemi, ale ponieważ śniegu było sporo, doszłam do wniosku, że to stracona sprawa.

Dziękuję więc wszystkim życzliwym myślom kierowanym w moją stronę, hu hu, bardzo się cieszę, wiecie jak to jest - są rzeczy, których się nie chce zastępować innymi
Dla Was mój niezniszczalny listopadowo - grudniowy bukiet



Ogród z koniczynką 18:57, 04 gru 2021


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 11309
Do góry
Zima z wielkimi poduchami śniegu
Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... 18:31, 04 gru 2021


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22457
Do góry
Jolu to są pokrzepiające wieści i tego się trzymajmy.
na te wydłużające się dni cieszę się szczególnie ze względu na doniczkowe, nie będą się tak męczyć

Trochę radosnych kolorów z październikowej wyprawy nad Wisłę











Ranczo Szmaragdowa Dolina II 18:17, 04 gru 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Taki jestem ładny po wyszczotkowaniu, teraz jeszcze byle do wiosny i futro wycięte z dredami odrośnie to będę puszysty


Ogród Basi 18:10, 04 gru 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15242
Do góry
basia3012 napisał(a)






Dzięki Basiu

Widzisz o to mi chodziło czy po przycięciu one odrastają z boku. Widać na pierwszej focie w środku że tak tam są odrosty boczne. Ja co drugi rok łamałam nowe przyrosty to dużo roboty. A tak wzięłabym nożyce elektryczne i rachu ciachu.

Oglądam twój ogród i tak wszystko uporządkowane czysto u mnie to bałagan
Basiu widzę, że masz podłączona grzałkę do oczka i przerebel styropianowy.
Ja nie mam bo oczko mam głębokie więc ryby zimy przeżywają ale mam przerębel

Chętnie przygarnę ciemierniki.
Ogród Basi i Romka 17:25, 04 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
Judith napisał(a)
Aaaaaaale piękne! Jak to zrobiłaś? No i chyba spory mróz był, skoro tak pięknie zamarzły formy .


Pomysł podpatrzyłam u Dorotki, chyba w zeszłym roku podobne robiła a robiłam tak, dno butelki, coś do ozdoby, na środku jakiś mniejszy pojemnik na podgrzewacz, niektóre przykleiłam taśmą by nie wypływały inne podtapiałam, i hmm, mrozu dużego u nas nie ma, ale mam zamrażalnik

Zdjęcie podgladowe


Zacisze Alicji 17:03, 04 gru 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 14148
Do góry
Alija napisał(a)
U mnie śniegu jeszcze nie ma chociaż już grudzień, ale mróz w nocy jest, na szczęście niewielki.



Bosko!!
Wśród brzóz i dębów 16:39, 04 gru 2021


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Basiu, jeśli jeszcze tu zaglądasz czasem, to ja przybyłam z życzeniami zdrowia i energii, spokoju, radości, spełnienia marzeń.
I kwiatek z mojego ogródka.
Serdeczności ślę
Ogród Basi i Romka 16:38, 04 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13740
Do góry
Takie światełka mam dziś w ogrodzie





Pewnie do jutra się roztopoą



Ogród Basi 16:36, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry
Adela napisał(a)
Basiu - ode mnie również przyjmij życzenia wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, pogodnego i radosnego życia i spełnienia marzeń.
W załączeniu kwiatek z mojego ogródka, którego wyhodowałam z patyczka
Serdeczne pozdrowienia



Elu, dziękuję. A ten kwiatek to chyba jakaś cudna hortensja? Ale jaki kolor! Co to za odmiana?
Ogród Basi 16:32, 04 gru 2021


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2768
Do góry
Basiu - ode mnie również przyjmij życzenia wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, pogodnego i radosnego życia i spełnienia marzeń.
W załączeniu kwiatek z mojego ogródka, którego wyhodowałam z patyczka
Serdeczne pozdrowienia

Ogród Basi 16:30, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry
Alija napisał(a)
Basiu! Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, radości i zadowolenia z ogrodu.



Alu, dzięki bardzo za życzenia.
Podkrakowska wieś, foliak, kury i my :) 16:29, 04 gru 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3589
Do góry


Ogród Basi 16:27, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry






Zacisze Alicji 16:23, 04 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
U mnie śniegu jeszcze nie ma chociaż już grudzień, ale mróz w nocy jest, na szczęście niewielki.


Ogród Basi 16:22, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry






Ogród Basi 16:21, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry







Ogród Basi 16:20, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry
Aniołek z drutu.







Ogród Basi 16:18, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry






Ogród Basi 16:17, 04 gru 2021


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10940
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies