Kosiu montana raczej u nas zimuje bez problemu. Danusia chyba miała na mysli Praire Fire, ktora jest cudownie miedziano-pomarańczowa ale niesty nawet w łagodne zimy mi wygladała. Z uporem maniaka jednka ją stale sadze.
Postaram sie poszukać jutro tych zdjęc, bo teraz archiwum zaanektował M
Treol bo ma 770g oleju w litrze, czyli wysoką zawartość. Opryskam cały zywopłot grabowy bo rok temu tego nie zrobiłam.. I szpeciele je zaatakowały. Kupiłam 1 l jeszcze mi 3/4 zostało na ten rok, musze sprawdzić jaki ma okres ważnosci
Eee tam nie zgodzę sie. Minimalizm zawsze znajdzie swoich wyznawców. To szystko zalezy od preferencji. Jedni lubią antyki, inni kolory i tapety a inni minimalizm.
Madzia widziałaś w Holandii takie białe lampy? Bo Kare nie ma białych....
Lacobel wygląda znakomicie. Uwielbiam szkło w domu.