Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:06, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Bogdzia napisał(a)
Piękny przegląd roku , piękny ogród , ciekawe widoki. Dla mnie ten rok był zły i nie chce powtórki ale się na nią zanosi a kto wie może byc jeszcze gorzej.


Bogdziu dopiero teraz zaczynam doceniać jak wiele znaczy zdrowie....Życzę nam zdrowego i szczęśliwego roku 2016
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:05, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Dziekuje Marzeno choc nie wiem czy bym sie odwazyla


Aśka bo klapsa dostaniesz!
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:04, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Oliwka, Pszczelarnia, Ewa Wilcza , Piotr miłego nowego roku nam wszystkim życzę
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 21:02, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasiek napisał(a)


Juz kiedys pytalam ale nie pamietam kogo i gdzie, byc moze ze i Ciebie...Pamiec mi siada i to konkretnie.
Dziekuje slicznie

p.s masz fotki pomaranczowej? Jakis czas temu znalazlam cudowna trawe, miedziana ale Danusia mowila ze nie przezimuje...moze wiec ta bylaby odpowiednia?


Kosiu montana raczej u nas zimuje bez problemu. Danusia chyba miała na mysli Praire Fire, ktora jest cudownie miedziano-pomarańczowa ale niesty nawet w łagodne zimy mi wygladała. Z uporem maniaka jednka ją stale sadze.
Postaram sie poszukać jutro tych zdjęc, bo teraz archiwum zaanektował M
OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 20:58, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Niech troszzkę snieg upiększy nasze ogrody. Buziaki Malgosiu
Ogródek Iwony 20:56, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Twoje skrzynie bedą olbrzymie! Z pewnościa wystarczy I miejsca na sadzonki
W Kruklandii 20:47, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Juzia napisał(a)


A mi remoncikowanie trochę przeszło....też leń mnie męczy
Ponudzę się z tydzień i może coś wymyślę

Nie strasz mnie.... u mnie też zero śniegu a dzisiaj o 7 rano było -18.
Claire Marshall miała pąki przed świętami


Czyżbyś Claire nie okopczykowała?
Coś jeszcze, coś więcej... 20:44, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sbek superowe zasłony!
Moja codzienność - ogród Oli 20:42, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
A gdzie Ty Olu jesteś? U Ciebie puściutko
Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie 20:41, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Robie tak jak Bogdzia, z trawnika sprzątamy kosiarka lub odkurzaczem ogrodowym (gdy ju nie kosimy trawy)
Ogród Cioci cz. 3 20:38, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Niesamowite te Twoje metamorfozy . Ale zabrakło mi jeszcze jednej spektakularnej- domowej
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :* 20:12, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Zdradz Marzeno jakiego olejowrgo uzywasz? I jak proorcjami dorobic do tego ortus?


Treol bo ma 770g oleju w litrze, czyli wysoką zawartość. Opryskam cały zywopłot grabowy bo rok temu tego nie zrobiłam.. I szpeciele je zaatakowały. Kupiłam 1 l jeszcze mi 3/4 zostało na ten rok, musze sprawdzić jaki ma okres ważnosci
Miejsko & sielsko 20:08, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Uwielbiam Twój nowy avatarek
RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :) 19:41, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
FF jst purpurowy, nie jest fioletowy jak Kardynalek. Tak mi narobiłaś ochoty ze chyba kupie te pUrple Eden
Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 19:38, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Czytam o bardzo motywujących planach ! Cieszę sie z Toba
Coś jeszcze, coś więcej... 18:52, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Sebek jakie 100 dni, wiosna nadejdzie wcześniej !

Kontenerem pod garazem straszę M od 2 lat i kiedys nadejdzie ten czarny dzien !

Ogród niby nowoczesny ale... 18:43, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
eee_taam napisał(a)
a gdzie ten beton będzie?

choć w Domo usłyszałam że już epoka minimalizmu i surowości przemija ...wraca kolor i wzorzyste tapety

muszą coś zmieniać, żeby ludzie mieli na co kaskę wydawać



Eee tam nie zgodzę sie. Minimalizm zawsze znajdzie swoich wyznawców. To szystko zalezy od preferencji. Jedni lubią antyki, inni kolory i tapety a inni minimalizm.
Madzia widziałaś w Holandii takie białe lampy? Bo Kare nie ma białych....

Lacobel wygląda znakomicie. Uwielbiam szkło w domu.
Ogród nie tylko bukszpanowy - część III 18:35, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Cieszę się, że biała zima zawitała do Ciebie
Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :) 18:28, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gdybym jadła tyle ciast co Ty pieczesz to bym sie nie zmieściła we własne drzwi

Bałwan niesamowity!
Makowo na Kociewiu 18:20, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Nie kupiłam ani jednej cebuli hiacyntów w tym roku. Chyba będę mocno żalować
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies