Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "Madżenka"

Czasem słońce czasem deszcz 18:15, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Moje rh zamierały z powodu nadmiaru wody i ńieorawidlowego odczynu gleby. Mieszanie gleby rodzimej z kupowanym torfem ńie sprawdzało sie. Po 1-2 latch i tak padały. Spostoszenia dokonały rowniez opuchlaki. Pogodziłam sie z faktem , że u mnie rh maja krotki żywot. Chyba CW są najbardziej odporne. Na razie posadziłam własnie dwa takie i żyja.
Ogród Małej Mi - sezon 2015 18:06, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Masz niesamowitą kolekcję orlików
Typografia ogrodu 17:34, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I składam oficjalny protest wobec usuwania zdjęć , które są mocno komentowane. Naczytałam się opini nt czegoś co nigdy nie widziałam!!! Za karę skopiuję układ kostek bukszpanowych w podjeżdzie, jeśli M zgodzi się wykopać graby z granicy działki.
Typografia ogrodu 16:59, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)

Naklejki nie przejda... glowie sie.jeszcze.jak mu pomoc


Założyć żaluzje na okna. U mnie tez się pełno ptaków zabijało do czasu aż założyliśmy żaluzje
Nadrabiam dalej zaległosci u Ciebie
Tu ma być ogród :) 16:53, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Edytko przyszłam podziwiać śnieg i ogród polukrowany

Stół z krzesłami wyglada idelanie. Jasne nogi były swietne i moze by pasowaly do podłogi ale wg mnie duzo lepszy efekt z tym ciemnym stołem daja własnie brązowe nogi. Czarne tez bym zrobiła z takimi samymi nogami. Myślami ze stol to oryginalne art deco
Ogród Magdalenka 16:00, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
I ja mam już chęć na konwalniki od Stefana i tatarak miniaturowy Gabi

Donice taka mam tylko już zniszczoną ......
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:45, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kochani dziekuje za pochwały . Wiecie przeciez ze nic tak nie cieszy jak docenienie ogrodu przez forumowiczów
Zachęcam do podsumowaniu roku w Waszych wątakch, wtedy widac jak ogród dojrzewał i piękniał z każdym miesiącem. Poza tym umililimy sobie oczekiwanie na wiosne

Obiecuje zrobic jescze podsumowanie moich roż a jak czas pozowli to jeszcze traw
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:42, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasiek napisał(a)
Co to za trawka na pierwszym planie?


Siakowa juz napisała to carex montana, uwielbiam ją, jesienia staje sie przepieknie pomarańczowa. W tym roku zdominowała ja carex bronze form, ale wiosna ciut je przesunę aby je lepiej wyeksponować. Tylko musze uważac bo mam tam mnóstwo tulipanow.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:40, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Rench napisał(a)
Też zdążyłam na podsumowanie roku w Twoim wypieszczonym ogrodzie, ale jednak będę czekała niecierpliwie na te różanki 2016
Za mało ich ,jak dla mnie, pokazywałaś dotychczas.


Reniu bo dopiero sie ucze roz i ich pokroju. Zrobie przegląd róz tak jak obiecałam. Poniewaz jestem uwiązana w domu moze znajdę wreszcie czas
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 14:38, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
nawigatorka napisał(a)
Marzeno jest moc.ja chce wiosne! Jesli zobaczysz kiedys samochod nieustannie przejezdzajacy powoli obok Twojego ogrodzenia to wiedz ze to ja

Uswiadomilam sibie co najbardziej u Ciebie mi sie podoba-graby na przedplociu i graby z bialymi hortkami na tylach.no i cala reszta

Co do zestawu ogrodowego to mnie olsnilo-kiedys sobie taki zespawam


Aśka adres znasz!,, wpadaj na kawę!!!
Mały ogród Kasi 14:23, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Juzia napisał(a)
UUu jaki przystojniak!

Po Mamusi



Od. Tatusia dobrze nie obejrzałam więc bez obrazy M
Ogród dla roślin o mocnych nerwach 14:12, 07 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Macham do budowniczych bałwanka i do Głównej Nadzorującej
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:30, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kochani jeśli kogoś ominęłam wybaczcie. Byłam tak zaabsorbowana przeglądaniem zdjęć, że mi się mózg zlasował....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:29, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasya napisał(a)


A ja nie widziałam u siebie wcale siewek stipy ;(
Myślałam ze na wiosnę powinny się pokazać


Kasiu moja stipa rośnie u mnie od 2010 r, dopiero od dwóch sezonów się wysiewa. Chyba musi nabrać siły i wytworzyć dużo nasion. Poza tym u Ciebie mogą siewki wymarzać...

Ale bez obaw, linię przerzutową do Wawy mamy juz przetestowaną
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:27, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Gardenarium napisał(a)
To nie odpoczynek, to męczarnia


Danusiu bardzo chętnie bym odpoczywała ale inne przyczyny ten odpoczynek uczyniły ciężkim psychicznie. Jednak choroba bliskiej osoby to jest coś na co nie można się przygotować..
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:26, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Agania napisał(a)
Przesiedziałam u Ciebie cały rok....nie dziwię Ci się, że czujesz się zmęczona, ale ogród masz na Tip Top....w każdym miesiącu wygląda doskonale


Aganiu poprpsimy o Twój przegląd roku 2015
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:25, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
hanna_ryszkowska napisał(a)


Marzenko, to my Ci dziękujemy. Za piękny ogród i za dzisiejszy pokaz. I na pewno będziemy Ci towarzyszyć nie tylko przez cały 2016, ale dużo dłużej. Przynajmniej ja na pewno .


Trochę nas głupawka w te zimowe dni ogrania. Dlatego spodobał mi się pomysł Danusi z metamorfozami i Małej Mi z przeglądem roku. Kilka osób już zrobiło taki przegląd i niesamowicie się ogląda jak ogrody dojrzewają i pięknieją dzięki forum
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:23, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasya napisał(a)


Ale rośnie tam gdzie sie wysieje czy zbierasz siewki do kupy i sadzisz w określonych miejscach ?


Wysiewa się w II połowie lata. Wiosną gdy mina przymrozki przesadzam w docelowe miejsca siewki. Ale widziałam jesienią ,ze mam je teraz w każdym miejscu....
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:22, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Lindsay, Leon , Siakowa, Magda, Malkul, Juzia i Sebek szczególne podziękowania że jesteście z popcornem czy bez uwielbiam te nasz klubokawiarnie.
Madżenie ogrodnika cz. aktualna 20:19, 06 sty 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Do góry
Kasya napisał(a)
Marzenko, ten ciemny rh to jaki ?

To chyba Alfred
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies