Słoneczny Ogród
12:21, 02 cze 2021
Moja róża New Dawn na pergoli takie afro miała, ogromna i zmarzła w większości. Od dołu odbiła, znaczy z dolnych gałęzi i jedna gałąź do góry została. Mówię gałąź bo to raczej nie pędy
grube.
Czekałam aż do końca maja, żeby się upewnić co już nie wypuści i dopiero przycięłam.
No ale żyje i w naturalny sposób się odmłodzi wypuszczając teraz więcej pędów od dołu. Może nie ma tego złego ...

Czekałam aż do końca maja, żeby się upewnić co już nie wypuści i dopiero przycięłam.
No ale żyje i w naturalny sposób się odmłodzi wypuszczając teraz więcej pędów od dołu. Może nie ma tego złego ...



