Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy "img"

Słoneczny Ogród 12:21, 02 cze 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Moja róża New Dawn na pergoli takie afro miała, ogromna i zmarzła w większości. Od dołu odbiła, znaczy z dolnych gałęzi i jedna gałąź do góry została. Mówię gałąź bo to raczej nie pędy grube.
Czekałam aż do końca maja, żeby się upewnić co już nie wypuści i dopiero przycięłam.
No ale żyje i w naturalny sposób się odmłodzi wypuszczając teraz więcej pędów od dołu. Może nie ma tego złego ...

Rhododendron, Azalia i inne wrzosowate 12:19, 02 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Do góry
W innej tonacji:

Japońska nn


Druga nieco jaśniejsza. Rozpoczynają zakątek rododendronowy wraz z żarówiastymi różanecznikami Germania. Germania najwczesniejsza. Kolor widać po lewej.


Bez słońca








Ogród bez reguł 12:18, 02 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kielichowiec dla Inki

Hartlage Wine



i Venus

Ogród bez reguł 12:14, 02 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kolkwicja wreszcie zakwitła... Prawie m-c później...



Róże pokazują kolory



ogórecznik to taka inna róża
Ogród bez reguł 12:10, 02 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Żeby zamknąć maj Parę fotek z poniedziałku.

Glicynia złapała wiatr w żagle, pachnie obłędnie

Ogród z plażą 12:08, 02 cze 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 6308
Do góry
Dziś odkryłam swoje truskawki i się przeraziłam, wszystko zjedzone. W tym roku truskawki u nas tpo 25zl za kilo, a swojego nie będzie nic, a zawsze były takie dobre i slodkie. Powiedzcie mi co to za zielono niebieskie robactwo na moich truskawkach, to pewnie sprawcy, jak się tego pozbyć, by nie rozlazło się po całym ogrodzie.







Ogrodowe wariacje 12:00, 02 cze 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 6323
Do góry
Marta ale mi miło, że zgłębiłaś temat i wszystko jasne, nawet wizualnie kulki lepiej wyglądają tak na żywo, a nie jak na rysunku nierzeczywistym, hakonki też uwielbiam. Mam też zrzuty kulek z klonami w swojej bibliotece Doniczki przydadzą się na tarasie z drugiej strony.

Byłoby powtórzenie innej rabaty z klonem, a katalpy po obu stronach nie będą przeszkadzać. Zrobiłam fotkę z góry po obu stronach placyku jest bardzo minimalistycznie, są miskanty kleine silberspinne po 3szt. Były podzielone i zobaczę jak to będzie z nimi, a na przyszłą wiosnę zdecyduję czy zostają. Musiałam je odsunąć od tujek, ale nie wiem czy nie za bardzo. Zobaczę jak będzie całość zrobiona. Od lewej: rabata z klonem, różanka, miskantowa, placyk, miskantowa, hortensjowa.






Ranczo Szmaragdowa Dolina II 11:14, 02 cze 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
W trawniku mam serie takich pionowych korytarzy, z dnia na dzień się pojawiły





U mnie też są takie, ale w zeszłym roku zauważyłam że to norki świerszczy średnica ok 1 cm może u ciebie wieksze. Jeżeli większe to jakieś gryzonie grasuja
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:13, 02 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89798
Do góry
Basilikum napisał(a)
Niespodziänka dnia



Druga juz sie wyklula ale siedzi w inkubatorze jeszcze

Sama słodycz Jakby się z nasionami udało to spróbuję
April podbija las... 11:13, 02 cze 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
April napisał(a)






Jakież piękne leśne widokiCo robisz z tym dereniem ,że jest taki gęsty?mój się tak nie zagęszcza
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 11:03, 02 cze 2021


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5946
Do góry
Johanka77 napisał(a)


W róż wpadają Purple, a fioletowe Krzyśki



No to czyżbym ja miała Krzyśki?? Kupowałam Purple... a wysokością się różnią?Bo kolor może z rózna glebą może być związany...?
Ogrodowy Kalejdoskop 10:50, 02 cze 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Do góry
Ogród... 10:36, 02 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry






Przyjemnego dnia

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi 10:34, 02 cze 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Kasia_CS napisał(a)
Zarzucę choć parę fotek makro dla odmiany
Olivia rose powoli rozchyla kwiat i najwyraźniej będzie pierwszą kwitnącą różą w ogrodzie magia doniczki
Moja Olivia w gruncie ma mnóstwo pąków, ale jeszcze w pąkach Chociaż kto wie, może dzisiaj zrobi mi niespodziankę
Jest śliczna, wytrwale i długo kwitnie. W zasadzie nie choruje. Panna różana godna każdego ogrodu
Zacisze Alicji 10:31, 02 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Bardzo lubię hosty. Rodgersje też fajne. I takie różne.


Ogród... 10:24, 02 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry







Ogród... 10:21, 02 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry
Lubie iryski pumila







Ogród... 10:20, 02 cze 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
beamilusia napisał(a)




Bodziszki, kukliki i orliki też piękne. A co to za kwiaty, jasnofioletowe dzwoneczki?
Ogród... 10:17, 02 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry






Ogród... 10:14, 02 cze 2021


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Do góry






Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies