Wszystkiego po trochu
21:44, 26 sty 2021
W ogrodzie pięknie
I piękne zdjęcia!
Super że już wróciłaś na forum
choć z tego co czytam u Ciebie wciąż jeszcze remontowo
Oj nie zazdroszczę
Wpadło mi to zdjęcie w oko

Ależ pięknie przerośnięte przejście. Co to za róże?

A ząbkowane kwiaty hortensji wymiatają

Rutewka skadła moje serce. Pięknie i tak zwiewnie się prezentuje. I pomyśleć że latem miałam w rękach w centrum ogrodniczym... i zrezygnwałam z zakupu

O powojnikach nie wspomnę - cudne!
Super że już wróciłaś na forum
Wpadło mi to zdjęcie w oko
Ależ pięknie przerośnięte przejście. Co to za róże?
A ząbkowane kwiaty hortensji wymiatają
Rutewka skadła moje serce. Pięknie i tak zwiewnie się prezentuje. I pomyśleć że latem miałam w rękach w centrum ogrodniczym... i zrezygnwałam z zakupu
O powojnikach nie wspomnę - cudne!
- tak to wygląda latem.