Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

W Kruklandii 18:05, 20 sty 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89767
Do góry
Przyszłam na identyfikacje ptaszka, ale fotek brak Może samica kosa lub kwiczoł
samica kosa

kwiczoł
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 17:51, 20 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
m_gocha napisał(a)
W lipcu cięłam bukszpany - już dawno ich rozczochrane czupryny prosiły o rękę fryzjera



Od razu wygladały porządniej


Cudne te bukszpany Masz rękę do cięcia
Chyba są wiekowe.
Ogród w remoncie 17:09, 20 sty 2021


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Do góry
Margerytka40 napisał(a)

Magnolia obiecująco wygląda




O rany, ja na mojej wciąż na palcach mogę liczyć pąki!
Derenie przepiękne! Dobrze, że wymieniłas tamte!
Chyba jednego-dwa gdzieś wcisnę, bo gałązki super do dekoracji!
Dla odmiany czas na zmiany... 16:51, 20 sty 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Zacisze Alicji 16:49, 20 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Ławeczka pod lipą i miejsce na paprocie.

Rozpoznawanie roślin iglastych.... 16:48, 20 sty 2021


Dołączył: 31 sie 2016
Posty: 126
Do góry
Anstas napisał(a)
Dzień dobry
Również proszę o pomoc w zidentyfikowaniu co to rośnie na moim ogrodzie


Jeśli igly po roztarciu w palcach pachną pomarańcza to będzie daglezja.
Przerwa na kawę... 16:42, 20 sty 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Dotarła i do mnie

Powiem w skrócie - kwintesencja wiedzy Ogrodowiskowej i nie tylko. Wybrane najlepsze teksty, ułożone w bardzo przejrzysty sposób. Przepiękne zdjęcia. Bardzo dobrze wyważona ilość tekstu i materiał zdjęciowy. Porady bardzo jasne. Bardzo piękna i przydatna pozycja w biblioteczce. Będzie na stałe pod ręką. Coś i dla początkujących i dla tych którzy pracują w ogrodzie od kilku lat. To taki kalendarz ogrodowy w ekskluzywnej formie zamiast notatek w zeszycie.
Zacisze Alicji 16:39, 20 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Tu już wyrosłam trawa na ścieżce.


Zacisze Alicji 16:28, 20 sty 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 11439
Do góry
Na końcu ścieżki pod modrzewiami powstał w tym roku "paprotnik". Po drodze jest murek z cegły, ławka pod lipą, a po drugiej stronie różaneczniki i hortensje.


Do raju daleko - u Ewy 16:26, 20 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry






Do raju daleko - u Ewy 16:23, 20 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry






Do raju daleko - u Ewy 16:20, 20 sty 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 20280
Do góry
Ogród zimowy - obrazki z niedzieli







Dla odmiany czas na zmiany... 16:04, 20 sty 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Do góry
Zamówiłam sobie na ten rok
Zobaczymy





Ktoś miał ?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 15:58, 20 sty 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
To było wczoraj, a dzisiaj dzień zaczęliśmy od krzeseł Śliczne są

ale z przygoda bo w transporcie jedno straciło przednią nogę Tzn noga jest , ale odłamana Dogadałam się z Panią od Której kupiłam i albo naprawimy na Jej koszt u stolarza, albo odesłać i Ona naprawi u swojego i odeśle. Na razie obczajam stolarza, który by potrafił to zrobić, bo mam obawy żeby po naprawie ponownie w transporcie nie ucierpiało.
A były pięknie po dwa ostretchowane i każda para w osobnym pudle, ja nie wiem co się na tych sortowniach wyprawia

Krzesła piękne.
Moje klimaty.
Ja również mam dwa w mieszkaniu, bardzo podobne.
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą 15:57, 20 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
m_gocha napisał(a)
W lipcu cięłam bukszpany - już dawno ich rozczochrane czupryny prosiły o rękę fryzjera



Zawsze u Ciebie to podziwiam

Obejrzałam wszystkie fotki wspomnieniowe i się rozmarzyłam. Pięknie u Ciebie. Bardzo lubię tu zaglądać

Od tego zdjęcia malin ślinka mi cieknie


Edit. Ciągle powracam do zdjęć Pink Annabell - jakie one piękne. Bardzo żałuję, że nie mam miejsca dla nich Do donic to mi ich szkoda - z resztą chyba do donic się nie nadają.
Za drzwiami do ogrodu... 15:39, 20 sty 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
anpi napisał(a)

Mogę Ci jakieś wysłać, te bardziej fioletowe mam posadzone chyba nawet osobno. Bo te inne rosną razem i dopiero jak kwitną to widać które są jakie Muszę sprawdzić na dokładniejszych zdjęciach.

Teraz w zimowych czapeczkach


Oj jaka miła jesteś, ja bardzo chętnie
Te kolorki odpowiadają mi, bo to moje ulubione kolory, energetyczne
Odwdzięczę się na pewno

Piękna zima, a różyczki w śniegu cudne
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 15:04, 20 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Basilikum napisał(a)


O ludzie - padłam Uwielbiam to ujęcie o karzdej porze roku
Izunia dziękuję Ci za tą fotkę
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 14:59, 20 sty 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3498
Do góry
Anusia napisał(a)
Juz dawno nie bylo tyle sniegu na Zulawach.


Ale ładnie się te berberysy prezentują

Ania gościa miałaś bardzo zacnego. Piękny okaz
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 14:51, 20 sty 2021


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Och Anusiu masz pięknie zimowo.
Czarno-bualo ale jak nastrojowo z tym śniegiem.
Pięknie.
Pozdrawiam cieplutko


Zimowo i zimno bylo. Dwa dni solidnego mrozu. Teraz robi sie lód i chlapa. Mimo wszystko zapowiadają, ze w tym roku śniegu nam nie zabraknie. To i dobrze bo wiosną nie będzie tak sucho.
Jeszcze wrzucam dwie fotki koziołka sarenki.



Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 14:45, 20 sty 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Anusia napisał(a)


Pieknie jeszcze jest teraz choc przyszla odwilz. Zrobilo sie bardzo slisko. Mialam dzisiaj takiego goscia. Przyszedl na obiad.



Ojej, teraz ty masz głodnego "słodziaka". Mam nadzieję, że nie narobił dużo szkód.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies