Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród Basi i Romka 11:07, 04 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13536
Do góry
To juz wiadomo skąd pomysł na imię
Wszystkiego najlepszego
Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 11:06, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Gardenarium napisał(a)
A ten spokojny, naturalny







Bardzo ładne te naturalne, podobają mi się
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 10:56, 04 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Mgduska napisał(a)



Zdjęcie na plakat Cudna kwintesencja zimy, takiej fajnej, na którą się czeka z sankami


Teraz, jak śnieg leży, to już chyba macie w ogrodzie fajrant?

U nas nie ma fajrantów i w sumie to lubimy Plan na jutro: przyjedzie materiał na wolierę i trzeba rozładować auto, a potem stawianie zimowego lokum gunnerzeA ja mam plan posadzić rośliny w grunt bo ziemia odpuszcza I znowu mam grudniowe sadzenie
Ogród Basi i Romka 10:31, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
Barbórka Święto Górników, stare archiwalne zdięcie z rodzinnego albumu Ślę życzenia



W końcu jestem Barbara, a to mój tata jakieś 50 lat temu
Gożdzikowa - wiejski ogród 10:29, 04 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
No i imieninowe całuski z życzeniami zdrowia i pomyślności ślę!



Ogród Basi i Romka 10:14, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Ale fajny sprzęt.

Wszystkiego najlepszego Basiu. !!
Dużo zdrówka i radości wszelakiej


Dziękuję serdecznie
Basia - Mój Świat 10:09, 04 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
basia3 napisał(a)
zmieniłam branżę, prace w ogrodzie na razie zawieszone, rozpoczynam sezon przedświąteczny. może infantylne, ale ile mam radochy. Będzie więcej ale betonowe buciki się skończyły.






Ależ świetne rzeczy tworzysz. No suuper!!
Zdolne roczki. Wielkie brawa .Wszystkie mi się podobają

i...
Wszystkiego najlepszego Basiu. !!
Ogród Basi i Romka 10:04, 04 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Ale fajny sprzęt.

Wszystkiego najlepszego Basiu. !!
Dużo zdrówka i radości wszelakiej
Tu narazie jest ściernisko... 10:02, 04 gru 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24707
Do góry
Wszystkiego najlepszego Basiu. !!
Dużo zdrówka i radości życiowej i ogrodowej

Ogród Basi i Romka 10:01, 04 gru 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Imieninowe całuski z życzeniami zdrowia.

Dziękuję i pozdrawiam cieplutko
Ogród Basi i Romka 09:59, 04 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Imieninowe całuski z życzeniami zdrowia.
Tu narazie jest ściernisko... 09:57, 04 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Basiu, imieninowe : Wszystkiego najlepszego w domu i ogrodzie!

Sezon 2017 u Hanusi 09:54, 04 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Od czasu do czasu trzeba wpisywać w swoim wątku coś, mimo ogólnej frustracji i niemocy. Odzew ze świata nawet skromny daje energetycznego kopa. Bo jak to? Ktoś starszy ode mnie może, a ja już na laurach siedzę? Ktoś jeszcze w ziemi grzebie, a ja już ręce za plecy założyłam? Jak to, ktoś na spacer sie wybrał do lasu, a ja nawet na skwerek nie?

Nie wiem jak Was, ale zaglądanie do Waszych wątków mnie stawia do pionu.
Mój blok jak nieżywy. 28 rodzin. A zero kontaktów przez wirusa. Każdy się boi, bo przecież i zewnętrzne rodzinne kontakty mamy. Pozostaje posiłkować się telefonem, a kto może i internetem. I tak trwamy mając sąsiadow za ścianą. Pukać morsem do sąsiada nie mogę, bo mnie nie zrozumie, może pomyśli, że ma za głośno? I ściszy telewizor?

Tak czy owak, życie towarzyskie na wymarciu. Oby wiosną się odrodziło, jak nasze bylinki.

Na uświetnienie Barbórkowego święta skromny kwiatek ode mnie dla solenizantek.

Wianki, dekoracje wyłącznie na Boże Narodzenie 09:38, 04 gru 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14259
Do góry
Piotr_ napisał(a)
i na drzwi powstał tegoroczny



Ładny. Trzeba wziąć się do roboty!!!!!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 08:45, 04 gru 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Do góry



Zdjęcie na plakat Cudna kwintesencja zimy, takiej fajnej, na którą się czeka z sankami


Teraz, jak śnieg leży, to już chyba macie w ogrodzie fajrant?
Pomysł na... Przedogródek! 07:55, 04 gru 2020


Dołączył: 30 lis 2020
Posty: 226
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ułożeń to może być nawet 100, ważne żeby się na coś zdecydować.

A najlepiej to zrób rzut z góry, Wymiary podałaś.
A tutaj propozycja prosto i konkretnie.





Proszę o legendę. Stanowisko bardzo słoneczne i wietrzne
Sezon 2017 u Hanusi 05:22, 04 gru 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7845
Do góry
Wszystkim Basiom z Ogrodowiska dzisiaj serdeczne życzenia przesyłam.
Dużo zdrowia i życiowej spokojności, uśmiech niech stale u Was gości, i niech nie mija chęć na ogrodnicze życie.

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:35, 04 gru 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)
Pojawili się w ogrodzie amatorzy ognika



Sylwia, niesamowite te fotki!!!
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:57, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Dołożyłam dla nich coś do karmników

takie też się nadadzą

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 22:50, 03 gru 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Pojawili się w ogrodzie amatorzy ognika


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies